Płatne typy bukmacherskie, czyli pewniaki od zawodowców

Zawodowi typerzy to, ci którzy utrzymują się z obstawiania. Jeżeli interesują was płatne typy bukmacherskie, być może właśnie u takich osób powinniście ich szukać? Sprawdzamy, jak to wszystko wygląda w praktyce!

Płatne typy bukmacherskie, czyli pewniaki od zawodowców
Płatne typy bukmacherskie, czyli pewniaki od zawodowców

Chcesz wygrywać? Potrzebujesz skutecznych typów!

Każdy chce u bukmachera wygrywać. Nie ma wątpliwości, że do tego potrzebne są przede wszystkim dobre typy bukmacherskie. Chodzi o to, by były skuteczne i w miarę możliwości jak najmniej przypominały nam o gorszej stronie obstawiania. Nie ma takiej osoby, która wygrywałaby zawsze i wszędzie i to na pewno się już nie zmieni.

Bez względu na to czy ktoś dopiero zaczyna przygodę z obstawianiem, czy ma już w nim pewne doświadczenie, zawsze szuka takich typów, które dadzą zarobić. I tutaj rodzi się pytanie – gdzie są najlepsze pewniaki i czy to prawda, że za te najskuteczniejsze trzeba słono płacić?

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Płatne typy bukmacherskie – co to takiego jest?

Kiedy przeglądamy internet, znajdujemy wiele stron, które oferują typy bukmacherskie. Niektóre z nich specjalizują się w konkretnych dyscyplinach, a inne rozgrywkach. Mamy też ciągle działające fora internetowe oraz grupy na Facebooku. Typy zamieszczane w sieci są zazwyczaj ogólnodostępne, ale nie jest tak w każdym przypadku i właśnie tymi wyjątkami się dzisiaj zajmiemy.

Płatne typy bukmacherskie to pewniaki, które otrzymujemy za pieniądze. Innymi słowy, płacimy komuś za to, żeby za nas analizował mecze i przekazywał nam tylko informacje, co warto obstawić w danym dniu czy tygodniu. Rozwiązanie na pierwszy rzut oka wydaje się być wręcz idealne, prawda?

Czy płatne typy bukmacherskie to same zalety?

Kiedy myślimy o płatnych typach bukmacherskich, wiemy, że nie będziemy musieli spędzać czasu nad analizą statystyk i tym podobnych. Nasza rola ograniczana jest do minimum – stawiamy to, na co wskaże nam nasz „mentor” i czekamy na owoce naszej pracy. Problem w tym, że te nie zawsze są zadowalające, chociaż mało kto o tym otwarcie informuje. Nie wspominając już o samych autorach takich typów!

Owszem, obstawianie za pomocą płatnych typów jest bardzo wygodne, ale pytanie czy na pewno opłacalne. Tutaj okazuje się, że już nie do końca. Po pierwsze, często takie typy nie są wcale skuteczniejsze od innych zamieszczanych w sieci. Po drugie, nie ma możliwości, by w ten sposób czegokolwiek się o bukmacherce nauczyć, a wiedza z wielu zakresów jest niezwykle istotna przy skutecznym typowaniu.

Betonline - najbardziej znany portal, gdzie znajdziemy darmowe typy bukmacherskie
Betonline – najbardziej znany portal, gdzie znajdziemy darmowe typy bukmacherskie

A może pewniaki z internetu VIP, Premium to po prostu zwykłe oszustwo?

W stwierdzeniu, że płatne typy bukmacherskie to oszustwo jest naprawdę wiele prawdy. Dzieje się tak dlatego, że mało kto na tego typu „interesie” dobrze wychodzi. No, poza autorem pewniaków, ale tutaj jest to raczej oczywiste.

Zazwyczaj osoba zamieszczająca typy nie odnosi takich sukcesów, jakimi chwali się na blogu czy facebookowej grupie, a pieniądze pochodzące z abonamentów służą jej do obstawiania i… przegrywania. Spójrzmy na to z logicznego punktu widzenia: gdyby ktoś rzeczywiście zarabiał krocie na bukmacherce, raczej nie bawiłby się w dorabianie na boku i to niekoniecznie ogromnych sum.

Powiedzmy to sobie jasno: płatne typy bukmacherskie to po prostu sposób na naiwnych, początkujących typerów. Kiedy ktoś dopiero wchodzi do branży, wydaje mu się, że nie jest w stanie sam wyłapać typu, który będzie skuteczny. A tu nagle pojawia się ktoś, kto twierdzi, że dużo na obstawianiu zarabia i proponuje ci „zyskowny układ”. To jak złapać Boga za nogi, prawda?

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co zrobić, by dobrze obstawiać mecze?

Jeżeli rzeczywiście poważnie myślimy o skutecznym obstawianiu, powinniśmy zrobić wszystko, by zdobywać wiedzę na temat analizy meczów. Ważna jest i teoria, i praktyka – bez jednego i drugiego nie jesteśmy w stanie wiele zdziałać. Sukces, oczywiście, nie przyjdzie od razu, ale stopniowo na pewno zaczniemy dostrzegać efekty swojej pracy i będziemy mieli z tego dużą satysfakcję.

Jeżeli postawimy na płatne typy bukmacherskie, w dłuższej perspektywie nie będziemy z tego zadowoleni. Takie pewniaki to często single z niezbyt wysokimi kursami, a więc do skutecznego grania potrzebna jest spora inwestycja. Kolejna sprawa to fakt, że abonamenty z typami do tanich nie należą, a więc żeby to wszystko stało się opłacalne, trzeba mieć naprawdę ogromne szczęście.

Nie zapominajmy również, że przy płatnych typach nie dostajemy żadnych analiz ani niczego podobnego. Nie możemy zatem dowiedzieć się dlaczego ktoś postawił na taki scenariusz, a nie inny. W ten sposób nie możemy się nauczyć skutecznego grania, bo nie mamy żadnych wzorców.

STS bonus bez depozytu 2020. Kasa bez wpłaty na obstawianie meczów w internecie!
STS bonus bez depozytu 2020. Kasa bez wpłaty na obstawianie meczów w internecie!

Dałem się nabrać oszustowi. Co teraz mogę zrobić?

Zdajemy sobie sprawę, że perspektywa zarobienia pieniędzy bez niewielkiego wkładu własnego (ale nie tego finansowego) jest kusząca i pewnie wiele osób poszło jej tropem. Co zrobić w sytuacji, gdy zapłaciliśmy już abonament, a gotowe typy nie dają nam tego, co powinny? Musimy po prostu odpuścić. Możemy ewentualnie napisać do autora blogu, że nie jesteśmy zadowoleni z tego, co otrzymujemy, ale w takiej sytuacji zazwyczaj usłyszymy po prostu, iż nawet najlepszym zdarzają się wpadki, a najważniejsze jest wygrywanie w dłuższej perspektywie.

Nawet po miesiącu na minusie ktoś, kto wstawia płatne typy bukmacherskie będzie nas namawiał do opłacania kolejnych abonamentów. Teraz mu nie wyszło, ale do tej pory szło mu znakomicie. Przestawi nam też, oczywiście, wiele trafionych kuponów z internetu, ale czy to jakiś dowód? Sami już sobie pewnie na to odpowiedzieliście.


[AC_PRO id=5010]


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button