W dniach 20-21 lutego nie będzie brakowało w rozgrywkach Ligi Mistrzów prawdziwych hitów i klasyków. U którego bukmachera płaci się najwięcej za zwycięstwa faworytów i gdzie można otrzymać nawet 95 PLN zupełnie za darmo na obstawianie?

Gdzie najlepiej obstawiać Ligę Mistrzów (20-21 lutego 2018)?

Wtorkowe mecze, 20 lutego

We wtorek raczej mało kto liczy na porażkę Bayernu Monachium z Besiktasem Stambuł. Mistrzowie Niemiec u wszystkich bukmacherów stawiani są w roli faworytów i raczej trudno znaleźć na nich wysoki kurs. Jeżeli ktoś chce postawić na ekipę Roberta Lewandowskiego, najlepiej, jeśli zrobi to w Milenium, gdzie kurs wynosi 1.18. Dla porównania najgorzej jest w lvBET, w którym za ten sam typ płaci się 1.14.

Wtorkowy klasyk pomiędzy Chelsea a Barceloną zapowiada się ciekawiej i to nie tylko pod względem bukmacherskim. Mniej daje zarobić wygrana „Dumy Katalonii”, ale i kursy na tę drużynę nie należą do najniższych. Najwyższy kurs obecnie jest w Totolotku, który nie ma sobie równych, gdyż oferuje aż 2.20, a to wszystko bez podatku! Osoby kibicujące klubowi z Londynu, powinni przede wszystkim pomyśleć o zagraniu w LvBET lub forBET. Każdy z tych portali oferuje dokładnie tyle samo, czyli 3.55!

Środowe mecze, 21 lutego

A co będzie działo się w środę? FC Sevilla zmierzy się z Manchesterem United (transmisja TV w TVP), a Szachtar Donieck zagra u siebie przeciwko AS Romie. Na „Czerwone Diabły” najbardziej opłaca się postawić w LvBET oraz Totolotku. Najwyższy kurs na ukraińską drużynę znajdziecie natomiast w Milenium (2.50).

Oferta na Ligę Mistrzów (Totolotek.pl)
Oferta na Ligę Mistrzów (Totolotek.pl)

Jeżeli chodzi o Sevillę, stawianie na nią jest najbardziej opłacalne w forBET i Milenium (2.95). Kursy na rzymski klub niewiele różnią się poza ofertą jednej firmy bukmacherskiej – forBET (3.10)

Gdzie można wygrać najwięcej?

Stawiając na czterech „pewniaków” według firm bukmacherskich, największą wygraną symulacyjną uzyskaliśmy w Totolotku. A oto pełny ranking, gdzie stawka jest stała i wynosi dokładnie 100 PLN:

  1. Totolotek – 1387.76 PLN
  2. ForBET – 1332.70 PLN
  3. LvBET – 1328.71 PLN
  4. Milenium – 1308.56 PLN

Należy pamiętać, że symulacja portalu BlogBukmacherski.pl została wykonana przy typach na faworytów. W przypadku bardziej kombinacyjnej gry można uzyskać zupełnie inne wygrane, a miejsce poszczególnych firm w rankingu może ulec zmianie!

Milenium (Liga Mistrzów 2018)

20 PLN za darmo w Totolotku

Jeżeli chcesz postawić na Ligę Mistrzów w Totolotku, możesz już teraz dokonać rejestracji i otrzymać 20 PLN za darmo! Dodatkowo, we wtorek i środę (20-21 lutego) obowiązuje oferta bez podatku, dzięki której przy stawianiu europejskich pucharów wygrywa się aż 12% więcej!

  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.Totolotek.pl
  2. Odbierz 20 PLN za darmo
  3. Dokonaj wpłaty i zgarnij 500 PLN ekstra!
  4. Obstawiaj Ligę Mistrzów bez podatku!

bonusy bez depozytu