Masz już upatrzone typy na Ligę Mistrzów? Zobacz, gdzie na wtorkowe i środowe mecze tych rozgrywek przygotowano najkorzystniejsze oferty zarówno dla nowych, jak i stałych graczy!

Promocje na Ligę Mistrzów. 95 PLN za darmo i gra bez podatku!

95 PLN za darmo w forBET

Legalny bukmacher forBET przygotował dla wszystkich swoich klientów specjalną akcję promocyjną, podczas której można zyskać aż 95 PLN bonusu na obstawianie. Każdą z premii można otrzymać za stawianie konkretnych sum w wyznaczonych godzinach. Harmonogram oferty wygląda następująco:

  • Godzina 12.00 – 15 PLN dla pierwszych 150 graczy, którzy postawią 15 PLN
  • Godzina 16.00 – 30 PLN dla najszybszych 150 graczy grających za 30 PLN
  • Godzina 20.00 – 50 PLN za darmo dla osób, które najszybciej kupon za 50 PLN

Łącznie można zyskać niecałe 100 PLN, ponieważ każdy bonus można otrzymać maksymalnie jeden raz.

Liga Mistrzów w forBET

Na środę forBET przygotował jeszcze inną ofertę specjalną. Każdy kupon zagrany 21 lutego pozwala graczom zdobyć 12 procent więcej, niż zwykle dzięki niepłaceniu podatku!

Obstawianie bez podatku w Totolotku

Jesteś graczem Totolotka? Zaloguj się na swoje konto już teraz i skorzystaj z dwóch dni bez opłat podatkowych! Pamiętaj, że twój kupon musi spełniać następujące warunki, abyś mógł odnotować większą wygraną:

  • Stawka co najmniej 100 PLN
  • Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.06
  • Kurs ogólny kuponu min. 2.00
  • TotoMix lub Live
  • Tylko mecze Ligi Mistrzów z 20 i 21 lutego!

Liga Mistrzów w Totolotku

Oferta Totolotka jest dostępna przez dwie doby i można skorzystać z niej więcej, niż jeden raz.

Bonusy powitalne na Ligę Mistrzów 2018

Każda z okazjonalnych promocji łączy się z bonusami powitalnymi, co oznacza, że mogą z nich korzystać nawet także nowi gracze! W forBET nadal aktywny jest bonus olimpijski 1200 PLN, natomiast w Totolotku można otrzymać 20 PLN za darmo, a do tego nawet 500 PLN za pierwszy depozyt!

Zakłady Bukmacherskie LvBET także mają ciekawą ofertę na start dla każdego nowego typera. Obecnie można w tym portalu otrzymać 20 PLN bez depozytu i 1000 PLN najwyższego bonusu powitalnego!


bonusy bez depozytu