Gold Cup: USA – Kanada (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Gold Cup, piłkarze USA podejmą zawodników Kanady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

55555
Gold Cup: USA – Kanada

Gold Cup: USA – Kanada

USA to kraj, który ma solidną reprezentację, która zajmuje dwudzieste miejsce w rankingu FIFA. Kanada lokuje się w tym rankingu na siedemdziesiątym miejscu, ale gra na tym turnieju równie dobrze.

Z grupy wychodzą dwie drużyny i oczywiście te reprezentacje to faworyci. Oba zespoły grały dotąd z dwoma słabszymi zespołami i zanotowały dwie wygrane, co dało się przewidzieć.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Piłkarze USA w pierwszym meczu męczyli się z reprezentacją Haiti, le wygrali ostatecznie 1:0. W drugim zagrali znacznie lepiej i wygrali z Martyniką 6:1. Kanada grała w pierwszych meczach równie dobrze.

Najpierw ograli ekipę Martyniki 4:1, a następnie pokonali bez problemu Haiti 4:1. Bezpośredni mecz pomiędzy tymi reprezentacjami powinien może zatem bardzo wyrównany.

USA zagrała słabiej w meczu z Haiti, ale ich potencjał jest większy. Kanada gra na dobrym i równym poziomie. W dodatku obie reprezentacje mają w swoich szeregach bardzo dobrych zawodników i liczę w tym meczu na bramki.

MeczTypKursBukmacher
USA – Kanada+21,58Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image