Halloween bez podatku w Totalbet!

Halloween to straszne święto? Nie dla typerów grających w Totalbet! Bukmacher legalny dla wszystkich swoich klientów przygotował premię w postaci obstawiania bez podatku. A to wszystko aż do godziny 5.00 rano!

Halloween bez podatku w Totalbet!
Halloween bez podatku w Totalbet!

Totalbet granie bez podatku

Oferta skierowana jest głównie do osób, których interesują typy MLB, NBA oraz innych lig amerykańskich ze sportów, które w naszym kraju niekoniecznie należą do najpopularniejszych. Nie ma się co dziwić – w końcu Halloween to święto, które kojarzy nam się z USA.

W ramach promocji każdy gracz, który postawi konkretny kupon spełniający specjalne kryteria, może otrzymać bonus wygranych zupełnie niwelujący podatek od postawionej stawki.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Bardzo ważna wiadomość jest taka, że gracz może w okresie trwania promocji skorzystać z więcej niż jednego bonusu. Ilość premii na jedno konto jest nieograniczona – wszystko zależy od typera!

Obstawianie z bonusem. Tylko na Halloween 2019!

Jakie zakłady kwalifikują się do promocji, kiedy można z niej skorzystać? Oferta startuje 31 października o godzinie 0.00 i potrwa do 1 listopada do 5.00 rano. Kupony objęte graniem bez podatku muszą zawierać co najmniej trzy zakłady z tych rozgrywek:

  • NBA
  • NHL
  • MLB
  • MLS
  • NFL
  • ARGENTYNA Superliga
  • BRAZYLIA Serie A
  • Meksyk Primera Division. Apertura

Stawka w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia, gdyż każda daje graczowi okazję do obstawiania bez podatku. Trzeba pamiętać tylko o tym, że sama promocja dotyczy jedynie zakładów na żywo, a nie pre-match.

Każde zdarzenie na kuponie musi mieć wartość kursową co najmniej 1.20. Jeżeli graczowi nie uda się wygrać, nie będzie mógł odebrać pieniędzy w postaci rekompensaty podatku.

Totalbet bez podatku i z premią 510 PLN na start!

Brak konta w Totalbet? Ten legalny bukmacher to wiele promocji, konto tymczasowe i ciekawy bonus na start. Obecnie wszyscy nowi klienci otrzymują od niego 10 PLN jako freebet, a przy pierwszej wpłacie – aż pół tysiąca złotych!

Promocje Halloween 2019 to jedna z okazji, by spróbować swoich sił u bukmacherów, u których jeszcze się nie grało. Bądźcie na bieżąco z promocjami – zapiszcie się do naszych powiadomień! :)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button