Halloween bez podatku w Totalbet!

Halloween to straszne święto? Nie dla typerów grających w Totalbet! Bukmacher legalny dla wszystkich swoich klientów przygotował premię w postaci obstawiania bez podatku. A to wszystko aż do godziny 5.00 rano!

Halloween bez podatku w Totalbet!
Halloween bez podatku w Totalbet!

Totalbet granie bez podatku

Oferta skierowana jest głównie do osób, których interesują typy MLB, NBA oraz innych lig amerykańskich ze sportów, które w naszym kraju niekoniecznie należą do najpopularniejszych. Nie ma się co dziwić – w końcu Halloween to święto, które kojarzy nam się z USA.

W ramach promocji każdy gracz, który postawi konkretny kupon spełniający specjalne kryteria, może otrzymać bonus wygranych zupełnie niwelujący podatek od postawionej stawki.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Bardzo ważna wiadomość jest taka, że gracz może w okresie trwania promocji skorzystać z więcej niż jednego bonusu. Ilość premii na jedno konto jest nieograniczona – wszystko zależy od typera!

Obstawianie z bonusem. Tylko na Halloween 2019!

Jakie zakłady kwalifikują się do promocji, kiedy można z niej skorzystać? Oferta startuje 31 października o godzinie 0.00 i potrwa do 1 listopada do 5.00 rano. Kupony objęte graniem bez podatku muszą zawierać co najmniej trzy zakłady z tych rozgrywek:

  • NBA
  • NHL
  • MLB
  • MLS
  • NFL
  • ARGENTYNA Superliga
  • BRAZYLIA Serie A
  • Meksyk Primera Division. Apertura

Stawka w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia, gdyż każda daje graczowi okazję do obstawiania bez podatku. Trzeba pamiętać tylko o tym, że sama promocja dotyczy jedynie zakładów na żywo, a nie pre-match.

Każde zdarzenie na kuponie musi mieć wartość kursową co najmniej 1.20. Jeżeli graczowi nie uda się wygrać, nie będzie mógł odebrać pieniędzy w postaci rekompensaty podatku.

Totalbet bez podatku i z premią 510 PLN na start!

Brak konta w Totalbet? Ten legalny bukmacher to wiele promocji, konto tymczasowe i ciekawy bonus na start. Obecnie wszyscy nowi klienci otrzymują od niego 10 PLN jako freebet, a przy pierwszej wpłacie – aż pół tysiąca złotych!

Promocje Halloween 2019 to jedna z okazji, by spróbować swoich sił u bukmacherów, u których jeszcze się nie grało. Bądźcie na bieżąco z promocjami – zapiszcie się do naszych powiadomień! :)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image