W czwartek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Getafe podejmą zawodników Granady. Początek spotkania zaplanowano na 21:15. Transmisja w Eleven Sports 3 i Eleven Sorts 4.

LaLiga: Getafe – Granada

LaLiga: Getafe – Granada

Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie całkiem nieźle. W dziesięciu meczach zdobyli trzynaście punktów i przed wieczornym spotkaniem zajmują trzynastą pozycję. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z Sevillą 0:2. Mimo dobrego początku sezonu dopadł ich kryzys.

Ostatnio piłkarze Getafe zanotowali dwie porażki, nie strzelając w tych meczach ani jednej bramki. W dodatku mają kłopoty z urazami. W trzech ostatnich spotkaniach nie zagrał podstawowy obrońca zespołu Damian Suarez. W meczu Ligi Europy przeciwko FC Basel kontuzji doznał również Bruno Gonzalez, który też nie zagrał z Sevillą.

Granada to objawienie ligi. Jest to zespół, którego zawodnicy w dziesięciu meczach zdobyli, aż dwadzieścia punktów. W ostatniej kolejce po raz kolejny zaprezentowali się w bardzo dobrej strony i pokonali przed własną publicznością silny kadrowo Betis 1:0.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Warto zaznaczyć, że zespół ten gra zachowawczo, a w trzech z czterech ostatnich spotkań wygrywał z rywalami zaledwie jedną bramką. W ich zespole nie wystąpi Yangel Herrera, który w poprzednim meczu ligowym zobaczył piątą w tym sezonie żółtą kartkę.  To samo może spotkać Roberto Soldado, któremu do zawieszenia brakuje jednej kartki.

Getafe ma lekki kryzys, więc może mieć kłopoty z wygraniem spotkania z mocnym zespołem, który gra bardzo dobrze w obronie. Goście nie strzelają wielu goli, więc i w tym spotkaniu nie powinniśmy zobaczyć wielu bramek.

MeczTypKursBukmacher
Getafe – Granada-2,51,52Fortuna

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.