I Liga: Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Resovii Rzeszów podejmą zawodników Skry Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

333
I Liga: Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

I Liga: Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

Przed beniaminkiem z Częstochowy kolejny bardzo trudny mecz. Zajmują oni ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Oczywiście piłkarze Skry w poprzednich spotkaniach przegrali z uznanymi markami.

Starcia z Koroną Kielce i ŁKS-em Łódź z góry były skazane raczej na zerowy dorobek punktowy. Oczywiście trzeba przyznać, że nie przestraszyli się wyzwań, jakie stawia gra na zapleczu Ekstraklasy.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z zawodnikami ŁKS-u Łódź 2:3. Suchy wynik mówi nam, że dzielnie się postawili. Jednak nie do koca tak było, a gdy faworyt zaczął grać na miarę oczekiwać, Skra nie miała absolutnie nic do powiedzenia.

Gracze Resovii w meczu w Katowicach oraz w spotkaniu z GKS-em Tychy wywalczyli cztery punkty. Rywale byli zatem także silni, a Resovia zaprezentowała się znacznie lepiej w swoich meczach.

Przede wszystkim rzetelnie punktują. W meczu ze Skrą są faworytami i myślę, że zrobią wszystko, aby po raz kolejny zapunktować i utrzymać miejsc w czołówce ligowej tabeli.

MeczTypKursBukmacher
Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa11,67Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button