Igrzyska Olimpijskie: Francja – Japonia (Typ i Analiza)

W środę w ramach Igrzysk Olimpijskich piłkarze Japonii podejmą zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Francja – Japonia. Typy Bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Francja – Japonia. Typy Bukmacherskie

Francuzi nie są zbyt silni na tym turnieju. Igrzyska Olimpijskie rozpoczęli od ogromnej wpadki w meczu z Meksykiem. Przegrali 1:4, co było sporym zaskoczeniem. W kolejnym meczu także nie poszło im łato.

Mieli bardzo duże problemy. Wygrali ostatecznie z reprezentacją RPA, ale zwycięstwo 4:3 nie napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Zadziwia wręcz, liczba goli, które tracą na tym turnieju.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Japończycy prezentują się jak dotąd znacznie lepiej. Wygrali oba spotkania. W pierwszym meczu pokonali RPA 1:0, następnie reprezentację Meksyku 2:1. Wyniki te pokazują, że w meczu z Francją także mają spore szanse.

Trójkolorowi muszą wygrać ten mecz, ponieważ walczą o zajęcie miejsca dającego awans. Japonia jako gospodarz na pewno nie odpuści, tym bardziej że spisują się bardzo dobrze.

Myślę, że czeka nas ciekawy mecz, w którym może paść kilka goli. Gignac w ostatnim meczu zdobył trzy gole i wyrasta na lidera swojego zespołu. Z drugiej strony Japonia może wykorzystywać liczne błędy Francuzów.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Japonia+21,35Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image