Firma bukmachera SuperBET, która obecnie działa tylko na rynku stacjonarnym, chce w najbliższym czasie złożyć stosowne dokumenty do Ministerstwa Finansów, by uzyskać zgodę na oferowanie zakładów wzajemnych online. Prezes marki zdradził szczegóły planu na przyszłość. 

SuperBET z zakładami online jeszcze w tym roku?

Legalny bukmacher SuperBET w Polsce

Firma SuperBET, której główna siedziba znajduje się w Rumunii, obecnie w naszym kraju posiada dokładnie 48 punktów naziemnych. Ambasadorem marki jest były bramkarz reprezentacji Polski i Real Madryt, Jerzy Dudek. Bukmacher w najbliższym czasie planuje dalszą ekspansję w kraju nad Wisłą.

– „Szukamy kolejnych lokalizacji i planujemy rozszerzenie naszej sieci punktów stacjonarnych. W tym celu rozmawiamy z potencjalnymi partnerami, którzy są zainteresowani współpracą z nami między innymi na zasadzie franczyzy” – tłumaczy Prezes Zarządu Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Kiedy SuperBET online?

Zakłady bukmacherskie w tradycyjnych punktach stacjonarnych nadal cieszą się sporym zainteresowaniem, jednak są coraz bardziej wypierane przez internet i wiążące się z nim możliwości. SuperBET obecnie oferuje nie tylko zakłady na standardowe dyscypliny sportowe, ale także coraz popularniejsze Wirtualne Sporty.

Bukmacher SuperBET, wchodząc na polski rynek, nie wystąpił od razu o zgodę na licencję umożliwiającą oferowanie zakładów wzajemnych przez internet. Przedstawiciele firmy nie ukrywają jednak, że stosowne dokumenty zostaną w najbliższym czasie złożone. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, proces licencyjny SuperBET nastąpi maksymalnie pod koniec 2018 roku.

Oficjalna strona SuperBET

– „Chcemy zaproponować klientom bardzo dobre produkty, który będzie konkurencyjny na rynku bukmacherskim, a to wymaga odpowiedniego czasu. Kompletujemy odpowiednie dokumenty do złożenia wniosku, który złożymy do Ministerstwa Finansów jeszcze w tym roku” – mówi Ales Dobes, zarządca SuperBET.

Przypominamy, że wśród polskich legalnych bukmacherów zgody na prowadzenie działalności internetowej nie ma tylko dwóch z nich: Zakłady Bukmacherskie TotalBet oraz właśnie rumuński SuperBET.

SuperBET z zakładami online jeszcze w tym roku?
5 (100%) 2 votes
etoto