Konkurs typerski na LM i LE. 500 PLN do zdobycia!

Czujesz, że twoi faworyci nie zawiodą w najbliższych meczach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy? Sprawdź swoje umiejętności bukmacherskie w konkursie i zdobądź nagrodę główną w wysokości 500 PLN! 

Konkurs typerski na LM i LE. 500 PLN do zdobycia!

Liga typerów 2018

Liga typerów organizowana przez bukmachera LvBET trwa w dniach 3-5 kwietnia i jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób, które są zarejestrowane na www.LvBET.pl. W przypadku braku profilu gracza, można go założyć w każdej chwili przez internet. Nie wiąże się to z żadnymi opłatami, a nawet pozwala na korzystanie z wielu przywilejów.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Oferta obowiązuje zarówno na spotkania Ligi Mistrzów, jak i czwartkowe starcia w ramach Ligi Europy. Puchary na Starym Kontynencie wchodzą w decydującą fazę, dlatego emocji z pewnością nie zabraknie w żadnym meczu, a i na niespodzianki trzeba się na tym etapie przygotować!

500 PLN jako nagroda główna! 

Zwycięzcą zabawy zostanie gracz, który postawi kupon z najwyższym kursem ogólnym. Do oferty kwalifikują się wyłącznie kupony KOMBI z zakładami na spotkania rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy w dniach 3-5 kwietnia.

Organizator konkursu, czyli bukmacher LvBET, przygotował dla najlepszych aż dziesięć nagród. A oto jak wygląda szczegółowa struktura wypłat w tym przypadku:

 1. miejsce – 500 PLN
 2. miejsce – 300 PLN
 3. miejsce – 200 PLN
 4. miejsce – 150 PLN
 5. miejsce – 100 PLN
 6. – 10. miejsca – 80 PLN

Wszystkie wygrane pieniężne w tej promocji są bonusem. Obrót bukmacherski w tym przypadku wynosi x3. Szczegóły na ten temat znaleźć można w ogólnodostępnym regulaminie konkursu, którego najważniejsze punkty postanowiliśmy przytoczyć dla naszych Czytelników poniżej.

Konkurs bukmacherski LvBET (oficjalna grafika)
Konkurs bukmacherski LvBET (oficjalna grafika)

Najistotniejsze punkty regulaminu konkursu na LM i LE:

 • W promocji biorą udział zakłady kombi na spotkania Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy w dniach 2.04 – 5.04.2018, zawarte na lvbet.pl w czasie trwania promocji.
 • Zakłady kwalifikujące się do promocji muszą spełniać następujące warunki: przedmeczowy zakład kombi, selekcje tylko na spotkania Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy w dniach 2.04 – 5.04.2018.
 • Minimalna stawka zakładu pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.
 • W konkursie można używać tylko środków własnych.
 • Dziesięciu użytkowników z najwyższymi zwycięskimi kursami otrzymuje bonus 500 PLN za 1-sze miejsce, bonus 300 PLN za miejsce 2-gie, bonus 200 PLN za miejsce 3-cie, bonus 150 PLN za miejsce 4-te, bonus 80 PLN za miejsce 5-te, miejsca 6-10 to bonus 80 PLN.
 • Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
 • Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.
 • Każdy użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
 • Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową, a nagrody zostaną dodane do kont graczy w dn. 06.04.2018, do godziny 17:00 CET.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image