KSW 93 typy na galę: Zobacz najlepsze pewniaki na galę 6.04.2024!

KSW 93 typy bukmacherskie na galę w Paryżu, która odbędzie się 6.04.2024. Zobacz już teraz najlepsze pewniaki do postawienia i wybierz zakłady do zagrania na kuponie!

KSW 93 typy na galę: Zobacz najlepsze pewniaki na galę 6.04.2024!
KSW 93 typy na galę: Zobacz najlepsze pewniaki na galę 6.04.2024!

Sobotnia gala stworzy też oczywiście wiele okazji do tego, by realizować się w kontekście bukmacherskim. Legalni bukmacherzy już teraz przyjmują na nią zakłady. My zamierzamy pomóc w tworzeniu tych najlepszych i najtrafniejszych. Ten wpis to prawdziwe kompendium informacji na temat eventu. Zawrzemy w nim nie tylko nasze typy na KSW 93, ale i podstawowe informacje na temat gali (karta walk czy miejsca, w których będzie można je zobaczyć) oraz bukmacherów, u których można będzie ją obstawić. 

KSW 93 – karta walk

KSW 93 odbędzie się w Paryżu, na obiekcie Adidas Arena. Pierwszą walkę zaplanowano na godzinę 19:00. Jak doskonale wiedzą wszyscy wielbiciele mieszanych sztuk walki, event rozpocznie się od z pozoru najmniej istotnych pojedynków z karty wstępnej, by zakończyć się najbardziej emocjonującymi walkami wieczoru. W czasie gali zobaczymy tak znakomite nazwiska, jak Parnasse, Mircea, Ziółkowski, Varela czy Zerhouni. Warto już teraz zapoznać się z pełną kartą walk KSW 93, by wiedzieć, czego się spodziewać. Zamieszczamy ją poniżej, wraz z aktualnym rekordem każdego z zawodników oraz kategorią wagową, w ramach której będzie się odbywał konkretny pojedynek.

Fortuna bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
Fortuna bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Walka wieczoru

  • 70,3 kg – Salahdine Parnasse (18-2) – Valeriu Mircea (30-8-1) – walka o pas mistrzowski wagi lekkiej

Karta główna

  • 70,3 kg – Marian Ziółkowski (25-8-1, 1 NC) – Wilson Varela (11-5) – co-main event wieczoru
  • 77,1 kg – Artur Szczepaniak (10-2) – Madars Fleminas (12-5)
  • 120,2 kg – Michal Martinek (10-5) – Prince Aounallah (18-11)
  • 83,9 kg – Laïd Zerhouni (12-8) – Boubacar Niakaté (9-5)
  • 70,3 kg – Ramzan Jembiev (5-1) – El Hadji Ndiaye (5-2)
  • 77,1 kg – Francisco Barrio (12-3) – Aymard Guih (17-13)

Karta wstępna

  • 61,2 kg – Alfan Rocher-Labes (10-3) – Kenji Bortoluzzi (11-5-1)
  • 56,7 kg – Sandra Succar (3-0) – Flore Hani (6-3)

Typy na KSW 93 – najważniejsze walki

KSW 93 przepełnione będzie pojedynkami pomiędzy doświadczonymi zawodnikami i zawodniczkami, a każda z walk będzie odbywać się o jakąś stawkę – czy byłby nią pas mistrzowski, czy też po prostu prestiż i kolejny szczebelek w federacyjnej karierze. Pojedynkiem, który najbardziej rozgrzewa serca wielbicieli sportów walki jest na pewno dzisiejsza walka wieczoru, w której zetrą się ze sobą Salahdine Parnasse i Valeriu Micea. Powalczą oni o pas wagi lekkiej, aktualnie w posiadaniu Francuza. Drugi pojedynek to już walka fenomenalnego Mariana Ziółkowskiego, naprzeciw którego stanie bardzo obiecujący Wilson Varela. 

STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym "BETONLINE"
STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Typy na walkę Salahdine Parnasse – Valeriu Mircea

Aktualne kursy:

Salahdine Parnasse do dzisiejszego pojedynku podejdzie nie tylko w roli posiadacza pasa mistrzowskiego w aż dwóch kategoriach wagowych, ale też po prostu jako zdecydowany faworyt. W ramach federacji do tej pory stoczył dwanaście pojedynków, z których zaledwie dwa przegrał. Ponad połowę swoich walk wygrywał jeszcze przed czasem, co tylko wskazuje na to, jak niebezpiecznym zawodnikiem potrafi być. Parnasse dziś wystąpi przed własną publicznością, co z pewnością stanowić będzie jego wielki atut. Dziś Francuz będzie miał przewagę za sprawą swojej pewności siebie, ale też po prostu swojej wszechstronności w oktagonie. Jest młodszy (o cztery lata) od swojego rywala, dysponuje znakomitą kondycją fizyczną, a do każdego pojedynku podchodzi profesjonalnie, doskonale się przygotowując. Uważamy, że to właśnie on będzie tutaj dyktował warunki, będąc przy tym stroną absolutnie dominującą.

Jeśli chodzi o Valeriu Mirceę, ten będzie w tym pojedynku potężnym underdogiem. Nie oznacza to jednak, że jest przysłowiowym “chłopcem do bicia”. Szalenie doświadczony w walkach, wygrał aż cztery z pięciu pojedynków w KSW, a wcześniej zdobywał doświadczenie w innych znakomitych federacjach. Z całą pewnością będzie chciał dziś zaskoczyć. Mołdawianin jest aktualnie posiadaczem tymczasowego pas mistrzowskiego wagi lekkiej – i na pewno ma ambicję do tego, by go zatrzymać przy sobie. Po swojej stronie będzie miał dziś warunki fizyczne – jest o 5 centymetrów wyższy od rywala, a także dysponuje znacznie większym zasięgiem. Naszym zdaniem jednak to mu nie wystarczy, a jego pewny siebie rywal raczej nie powinien mieć problemów z odniesieniem tutaj sukcesu. Uważamy przy tym, że zaskarbi go sobie przed upływem regulaminowego czasu.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Salahdine Parnasse’a.

Typy na walkę Marian Ziółkowski – Wilson Varela

Aktualne kursy:

Marian Ziółkowski powraca do oktagonu po dwóch latach. Polak, szalenie doświadczony w świecie mieszanych sportów walki, jest zawodnikiem bezkompromisowym oraz posiadającym fenomenalną historię. Jeszcze w grudniu 2020 roku znajdował się na szczycie wagi lekkiej, po zdobyciu pasa broniąc go aż trzy razy. Tak właściwie w ogóle go nie stracił, gdyż przed walką z Salahdine Parnassem (dzisiejszym jego posiadaczem, którego zobaczymy w walce wieczoru) doznał kontuzji i się go zrzekł. Ziółkowski na swoim koncie ma przeszło 30 stoczonych pojedynków i tak naprawdę choć nie jest bezbłędny, jest szalenie niebezpieczny. Aktualnie pędzi na fali czterech zwycięstw z rzędu, która z całą pewnością wpłynie na jego dzisiejszą pewność siebie. Uważamy go tutaj za faworyta.

Naprzeciw Polaka stanie Francuz, Wilson Varela, który wystąpi przed własną publicznością, a który również nie może narzekać na brak pewności siebie. Tę gwarantuje mu aż pięć wygranych z rzędu, w tym ostatnia najefektowniejsza, bo pozyskana przez kopnięcie na korpus w… szesnastej sekundzie (nieszczęśnikiem był Sebastian Rajewski). Był to wtedy najlepszy nokaut wieczoru – niejedyny w karierze zawodnika. 28-latek debiutował w kwietniu 2022 roku, przy czym do tej pory stoczył w niej cztery walki, trzy z których wygrał (walcząc w międzyczasie również w innych federacjach). Z uwagi na jego potężne doświadczenie kickbokserskie (25 walk stoczonych w tej formule), ale też własny teren, na pewno nie będzie miękkim orzechem do zgryzienia. Choć jednak walka ta stwarza pewne pole do podjęcia ryzyka, my sugerujemy postawić w niej na Warszawiaka, który wydaje się posiadać znacznie więcej argumentów po swojej stronie.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

KSW 93 – gdzie obstawiać?

KSW jako federacja nie podpisało umowy na wyłączność z żadnym bukmacherem. W efekcie tego, ofertę na dzisiejsze walki prezentują praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy online. U którego z nich zatem najlepiej będzie nam obstawiać? Nasze propozycje są trzy – Superbet, STS oraz Fortuna.

Wszyscy Ci bukmacherzy online to dla nas gwarancja wysokich kursów, szerokiej oferty (nie tylko pod kątem dostępnych gali, ale też rynków na zakłady bukmacherskie), ale i znakomitych bonusów. Pamiętajmy, że z wielu z nich możemy skorzystać już w czasie zakładania konta. Dokładnie wtedy wykorzystamy u nich bonus powitalny, który zasili nasze saldo i pozwoli nam obstawiać za darmowe środki. Dodatkową ich ilość możemy pozyskać wykorzystują w Fortunie, Superbecie czy STS kod promocyjny BETONLINE. Pamiętajmy, że obie te opcje są skierowane wyłącznie do nowych obstawiających. Musimy z nich skorzystać w czasie zakładania konta. Jeśli bowiem tego nie zrobimy, przepadną, a my w późniejszym czasie nie będziemy już mieli takiej możliwości.

KSW 93 online – gdzie oglądać?

KSW w czasie tej gali kontynuowało będzie współpracę z serwisem streamingowym Viaplay. To sprawia, że każdą z dzisiejszych walk zobaczymy wyłącznie w jego ramach. Jeśli już posiadamy abonament, nie będziemy musieli decydować się na dodatkową opcję. Co istotne, KSW stworzyło furtkę dla osób zamieszkujących kraje nie obejmowane ofertą Viaplay. Mogą one sięgnąć po transmisję w standardowym dla branży modelu PPV, dostępną na oficjalnej stronie internetowej federacji.

5 / 5. Ocen: 190

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button