KSW TV w Polsce. Jak obejrzeć KSW 65 bez Viaplay?

Nie wszystkich oferta Viaplay zdołała przekonać do siebie, dlatego ciągle pada pytanie, czy można skorzystać z KSW TV w Polsce. Jeśli tak, to w jaki sposób i ile to dokładnie kosztuje. Jest rzeczywiście sposób na KSW 65 w jakości Full HD?

KSW TV w Polsce. Jak obejrzeć KSW 65 bez Viaplay?
KSW TV w Polsce. Jak obejrzeć KSW 65 bez Viaplay?

KSW teraz w Viaplay. Koniec z Polsatem!

Po tym jak KSW ogłosiło rozstanie z Polsatem i rozpoczęcie współpracy z Viaplay, kibice mieli bardzo wiele wątpliwości, czy dla nich to aby na pewno krok w dobrą stronę. Oczywiście, pewne pytania wynikały z wielu przyczyn – część z niewiedzy i braku styczności z tą platformą, a część – wręcz przeciwnie – opierała na tym, do czego do tej pory w Polsce przyzwyczaiło klientów z Polski Viaplay.

Fakty są takie, że przy okazji gali KSW 65 po raz pierwszy w historii największej organizacji MMA w naszym kraju kibice będą mogli nie tylko kupić dostęp do transmisji z walk, ale jednocześnie na miesiąc zyskają możliwość oglądania filmów, seriale czy innych wydarzeń sportowych. To wszystko za 34 złote, czyli mniej, niż do tej pory płaciło się za dostęp do zaledwie jednej gali za pośrednictwem KSW TV.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Viaplay jakość KSW. Kibice chcą 1080p

Niższa cena oraz bogata oferta Viaplay zdaje się jednak mieć zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Wśród tych drugich często pada zarzut, że w KSW TV w Polsce można było oglądać gale w jakości Full HD, czyli rozdzielczości 1080p, a tymczasem Viaplay oferuje słabsze parametry obrazu – 720p rozdzielczości i 50 klatek na sekundę.

Czy to oznacza, że KSW 65 w Viaplay okaże się produktem niekompletnym? Jeżeli ktoś na co dzień nie widzi większych różnic między kanałami HD, a nie – prawdopodobnie w ogóle nie dostrzeże zmian. To samo tyczy się osób, u których po prostu nie ma dostępu do sprzętu z konkretną rozdzielczością.

Gorzej może być wśród tych, którzy są zwolennikami oglądania obrazu ostrego jak przysłowiowa brzytwa. Nie wiadomo, czy w najbliższej przyszłości Viaplay zdecyduje się na rozdzielczość 1080p, jednak na ten moment tego w ofercie tej marki nie znajdziemy i dlatego sporo osób zastanawia się, jak może sobie z tym poradzić. W takiej sytuacji najczęściej pada pytanie o to, jak oglądać KSW TV w Polsce. Wynika to z faktu, że w tym miejscu płaci się za jakość Full HD, czyli taką, jaka do tej pory była dostępna przy galach KSW tworzonych przy współpracy z Polsatem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy dostępne jest KSW TV w Polsce?

Można też było spodziewać się tego, iż sporo osób pytać się będzie o KSW 65 za darmo. Viaplay nie posiada na ten moment okresu próbnego, tak więc nie ma takiej możliwości, by uzyskać dostęp do tej platformy na 30 dni i nie zapłacić za to ani złotówki. Jeżeli zatem ktoś chce obejrzeć gliwickie wydarzenie, musi nastawić się na to, że bez opłat mu się to nie uda. W tym miejscu przestrzec trzeba przed nielegalnymi streamami, które nie tylko poszerzają szarą strefę, ale jeszcze mogą wpędzić swoich widzów w niemałe kłopoty.

Czy strona KSW TV Polska jest nadal dostępna? Jak najbardziej. Jeżeli tylko chcemy, możemy wejść do tego serwisu i wykupić dostęp do zbliżającej się gali. Jest tutaj jednak jedno “ale” – nie możemy znajdować się na terenie Polski oraz kraju, w którym Viaplay oferuje swoje usługi.

Viaplay obecnie działa nie tylko w Polsce, ale także w krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii. W maju 2021 roku w krajach skandynawskich umożliwiła oglądanie większości wydarzeń sportowych w jakości 4K. Nie wiadomo, kiedy na podobny gest ze strony platformy mogą liczyć klienci znad Wisły.

Jak oglądać KSW TV Full HD w Polsce (bez Viaplay)?

Niestety, nie mamy dobrej wiadomości, jeśli chodzi o oglądanie KSW TV w Polsce. Usługa ta została wyłączona u nas w kraju, tak więc jedyny sposób na to, aby obejrzeć KSW 65 w internecie to po prostu Viaplay. Zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje chwilę, a subskrypcję na usługę można anulować w dowolnym momencie, jeśli nie spełni ona naszych oczekiwań.

Oglądanie w Polsce KSW TV
Oglądanie w Polsce KSW TV

Zgodnie z tym, co podczas wspólnej konferencji z Viaplay mówili właściciele KSW, w 2022 roku możemy spodziewać się jednej gali w miesiącu. Tym samym przez cały okrągły rok kibice sportów walki w naszym kraju otrzymają solidną dawkę tego, co lubią najbardziej.

Viaplay można aktywować na kilku urządzeniach, chociaż pod tym względem nie daje tak dużej swobody jak popularny Netflix. Od nowego sezonu znajdziemy tutaj już nie tylko mecze Bundesligi online czy NHL, ale także Formułę 1 oraz uwielbianą przez kibiców angielską ekstraklasę piłkarską, czyli Premier League.

Dla kibiców bardzo pocieszające może być to, że dzięki Viaplay będą mogli w ramach jednego abonamentu oglądać KSW zarówno w Polsce, jak i poza nią. A to wszystko bez uiszczania dodatkowych opłat poza subskrypcją. Transmisję z KSW 65 uruchomimy na telewizorze, telefonie czy tablecie. Istotne jest jedynie posiadanie dostępu do sieci.

Viaplay nie udostępni sygnału dostawcom telewizji kablowej oraz satelitarnej, tak więc nie będzie można wykupić relacji wideo z KSW 65 na dekoderze. To na pewno nie jest zbyt pocieszające w przypadku osób, które nie dysponują szybkim łączem internetowym.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button