Mikołajki w STS. Bonus 20 PLN do zgarnięcia!

6 grudnia, popularne Mikołajki, to wiele okazji nie tylko w sklepach, ale także i u bukmacherów. STS dla graczy na ten dzień ma bonus 20 PLN. Jak go odebrać?

Mikołajki w STS. Bonus 20 PLN do zgarnięcia!
Mikołajki w STS. Bonus 20 PLN do zgarnięcia!

Mikołajki z bonusem na STS.pl!

Specjalna oferta dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie internetowej www.STS.pl. Nie trzeba się w niej rejestrować, to jest klikać przyciski czy podawać swojego e-maila.

Jedynym warunkiem zakwalifikowania się do promocji jest postawienie kuponu za dokładnie 41 PLN, w którym znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia z oferty marki STS.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Uwaga! Kurs całego kuponu nie może wynieść mniej niż 2.00. Wartość kursowa pojedynczych typów nie ma znaczenia.

  • Stawka dokładnie 41 PLN
  • Bonus od przegranego kuponu
  • Co najmniej trzy zdarzenia w jednym zakładzie
  • Kurs ogólny co najmniej 2.00
  • Środki przyznawane automatycznie!
legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Jeden gracz może dostać tylko jeden bonus. Bukmacher STS bierze pod uwagę ZAWSZE pierwszy kupon o określonej stawce zagrany w okresie promocji. Jeżeli ten okaże się wygrany, dodatkowe środki nie przechodzą na kolejny zakład.

Promocja dostępna jest tylko w dniu 6 grudnia, czyli w piątkowe Mikołajki 2019!

STS bonus bez depozytu dla nowych! Kod promocyjny “BETONLINE”!

Bonus bez depozytu dla nowych graczy to oferta specjalna, z której również można skorzystać podczas święta Mikołajka! W ramach tej promocji do zdobycia jest 29 PLN bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy.

Oferta obowiązuje tylko osoby, które jeszcze nie mają konta na stronie www.STS.pl, ale założą je z kodem promocyjnym “BETONLINE“. Wykorzystywanie kodu jest proste, ZOBACZ VIDEO:

STS daje 1200 PLN na obstawianie online!

A to jeszcze nie wszystko! Każdy nowy gracz może u bukmachera STS zyskać nawet 1200 PLN na obstawianie meczów online! Jak to działa?

Przygotowany przez STS bonus powitalny to 100% wartości pierwszego przelewu w formie prezentu na obstawianie. Wpłacając 200 PLN, otrzymujemy 200 PLN i tak dalej, i tak dalej.

Bonus można odebrać jednorazowo. Jego maksymalna wartość to 1200 PLN – jak na początek obstawia to chyba naprawdę niezła sumka?! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image