Kto trenerem po Brzęczku? Bukmacherzy już typują!

Jerzy Brzęczek nie jest już trenerem reprezentacji Polski. Kto go zastąpi? Bukmacherzy mają już w ofercie kursy – gdzie i ile można zarobić, stawiając na nowego szkoleniowca?

Kto trenerem po Brzęczku? Bukmacherzy już typują!
Kto trenerem po Brzęczku? Bukmacherzy już typują!

Brzęczek zwolniony z funkcji trenera reprezentacji

Chyba na palcach u jednej ręki można policzyć osoby, które spodziewały się takiego biegu wydarzeń. 18 stycznia 2021 na oficjalnej stronie internetowej PZPN pojawił się komunikat mówiący o tym, że Jerzy Brzęczek nie pełni już funkcji pierwszego trenera reprezentacji Polski. Szkoleniowiec został zwolniony, natomiast konferencja prasowa na ten temat została zwołana na najbliższy czwartek, czyli 21 stycznia.

Nie tylko kibice szukają odpowiedzi na pytanie, kto zastąpi Jerzego Brzęczka. Bukmacherzy od razu po decyzji PZPN przedstawili pierwsze kursy dotyczące całej sprawy. Wszystko wskazuje na to, iż tym razem Zbigniew Boniek i jego doradcy nie postawią na kogoś z naszego kraju.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy typują: kto nowym trenerem reprezentacji Polski?

Potencjalnych kandydatów na funkcję trenera reprezentacji Polski można wymieniać bez końca, ale bukmacherzy wyraźnie wskazują na to, że nowy szkoleniowiec będzie z zagranicy. Jeżeli postawimy na taki scenariusz i on się ziści, zarobimy na stronie www.eFortuna.pl wygramy 1144 złote za każde zagrane 1000 zł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A co, gdy okaże się, że po raz kolejny wybór padnie na kogoś z Polski? W tym przypadku wysoki kurs znajdziemy przede wszystkim na www.Betfan.pl. Jeżeli zagramy 1000 złotych na to, że Polak zostanie następnym selekcjonerem reprezentacji, zdobędziemy aż 3650 złotych (po odjęciu wszystkich podatków).

Polscy Bukmacherzy

Narodowość nowego szkoleniowca to jedno, ale konkretne nazwiska – coś zupełnie innego. Na stronie www.STS.pl pojawiła się już tabela z pierwszymi propozycjami dla graczy. Wśród faworytów pada przede wszystkim jedna postać i jest to włoski trener Marco Giampaolo.

Kandydaci na następcę Jerzego Brzęczka. Włoch faworytem STS!

Marco Giampaolo jest faworytem bukmachera STS w przypadku zakładów na następcę Jerzego Brzęczka. Wygrać można 198 złotych, jeśli zagra się 100 złotych na tego szkoleniowca. Jak wygląda kolejne propozycje kursowe? Sprawdźcie już teraz:

M. GiampaoloKurs: 2.25Zakład online >>
N. BjelicaKurs: 6.00Zakład online >>
M. AllegriKurs: 12.00Zakład online >>
L. SpallettiKurs: 18.00Zakład online >>
T. TuchelKurs: 25.00Zakład online >>
M. SarriKurs: 25.00Zakład online >>
J. MagieraKurs: 25.00Zakład online >>
V. MontellaKurs: 30.00Zakład online >>
J. KlinsmannKurs: 30.00Zakład online >>
Cz. MichniewiczKurs: 50.00Zakład online >>

Na stronie bukmachera STS można postawić również na Adama Nawałkę, Macieja Skorżę czy nawet… Antoniego Piechniczka. Na tego ostatniego kurs to 1000. W przypadku poprzednika Nawałki można dostać aż 440 złote za zagranie zaledwie 5 zł!

Nikogo nie powinno dziwić to, że wśród potencjalnych następców Jerzego Brzęczka wymienia się przede wszystkim włoskie nazwiska. To we włoskim środowisku piłkarskim Zbigniew Boniek ma najwięcej kontaktów. Czas pokaże, czy to rzeczywiście właściwy trop przy graniu typów na to, kto zastąpi dotychczasowego trenera. Obecnie pewniak wydaje się być jeden, ale wszystko może się wkrótce zmienić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image