LaLiga: Ath. Bilbao – Sevilla (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Ath. Bilbao podejmą zawodników Sevilli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Ath. Bilbao – Sevilla

LaLiga: Ath. Bilbao – Sevilla

Ath. Bilbao to klub z górnej półki, ale ze ścisłej czołówki. Obecnie po trzydziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści osiem punktów na swoim koncie i lokują się na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce po niezłym meczu ulegli u siebie piłkarzom Realu Madryt 0:1.

Od wznowienia rozgrywek przegrali oni dwa mecze, więc w kolejnym starciu liczą na dobry występ. W kolejnym spotkaniu będę mocno osłabieni, ponieważ w ich składzie zabraknie najskuteczniejszego strzelca zespołu Raula Garcii, który zobaczył dziesiątą żółtą kartkę. Dodatkowo kontuzjowany jest Alvarez.

Sevilla przed tym sezonem przeszła rewolucję kadrową. Sprowadzono niezłych piłkarzy, ale nie spodziewano się, że będą grać, aż tak dobrze. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu czterech rozegranych meczach sześćdziesiąt punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Eibar tylko 1:0.  

Sevilla nie przegrała już jedenastego spotkania z rzędu, ale ich kolejne zwycięstwa są okupione jak najmniejszym nakładem sił. W ostatnim meczu kontuzji doznał Vaclik i nie zagra w kolejnym meczu. Z tego powodu nie wystąpi także Corchia.

W rundzie jesiennej piłkarze Sevilli remisowali u siebie z zawodnikami Ath. Bilbao 1:1. Kolejne ich starcie także powinni być wyrównane. Oba zespoły preferują defensywny styl gry. U gospodarzy nie zagra w dodatku najlepszy strzelec, więc wiele goli w tym meczu nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Ath. Bilbao – Sevilla-3,51,21Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button