LaLiga: Atl. Madryt – Betis (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Atl. Madryt podejmą zawodników Betisu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Atl. Madryt – Betis

LaLiga: Atl. Madryt – Betis

Atl. Madryt to trzecia siła LaLiga. Nie jest jednak pewne czy zajmują to miejsce na koniec sezonu. Obecnie po trzydziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześćdziesiąt trzy punkty i lokują się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z piłkarzami Betisu 1:1.

W kolejnym sezonie Atletico ma problem z nadmierną ilością remisów. Zremisowali już piętnaste spotkanie w tym sezonie, a jest to bardzo duża ilość. W ich drużynie kontuzjowany jest Vrsaljko i raczej zagrają w nadchodzącym meczu w optymalnym zestawieniu.

Betis to także silny zespół, ale sezon w ich wykonaniu jest bardzo nieudany. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu pięciu rozegranych meczach czterdzieści jeden punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu wygrali u siebie z zawodnikami Osasuny 3:0.

Od czasu wznowienia rozgrywek wygrali dopiero drugi mecz, a ich dyspozycja nie wygląda w ostatnim czasie zbyt dobrze. Do kadry na sobotni mecz powinien wrócić Canales. Dobrą informacją dla ich jest fakt, że w ich zespole nie ma kontuzjowanych zawodników i zagrają w najsilniejszym zestawieniu.

W rundzie jesiennej piłkarze Betisu przegrali u siebie z zawodnikami Atl. Madryt 1:2. Mecze pomiędzy nimi nie obfitują zazwyczaj w gole. Betis będzie miał problem ze zdobyciem gola Oblakowi, a Atletico też nie strzela wielu goli i under jest w tym meczu dobrym rozwiązaniem.

MeczTypKursBukmacher
Atl. Madryt – Betis-3,51,35Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button