LaLiga: Sevilla – Eibar (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Sevilli podejmą zawodników Eibar. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Sevilla – Eibar

LaLiga: Sevilla – Eibar

Sevilla walczy o miejsce w najlepszej czwórce dające przepustkę do Ligi Mistrzów. Obecnie po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt jeden punktów i lokują się na czwartej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie derbowy mecz z piłkarzami Betisu. Odnieśli ważne zwycięstwo 1:0. Nie tylko dlatego, że był to prestiżowy mecz, ale też dlatego, że wcześnie zanotowali dwie porażki. W ich drużynie kontuzjowani są Fernando i Vidal.

Elche walczy z kolei o utrzymanie. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia cztery punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Realu Madryt. Pokazali się z dobrej strony, jednak przegrali ostatecznie ten mecz 1:2. W ich zespole kontuzjowani są Alamo oraz Rigoni.

Elche potrafi być niewygodnym rywale dla faworytów, ale to Sevilla jest lepsza kadrowo i tak naprawdę od jej piłkarzy zależy wynik spotkania. Jeśli chcą uchodzić za topową drużynę, to nie mogą tracić punktów w takim meczu, jeśli waży się ich przyszłoroczny awans do Ligi Mistrzów.

MeczTypKursBukmacher
Sevilla – Eibar11,44Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button