Niektórzy twierdzą, że rozgrywek polskich lig piłkarskich nie da się oglądać, natomiast inni – wręcz przeciwnie. Tych drugich jest pewnie znacznie mniej, co nie zmienia faktu, że mecze Ekstraklasy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród internautów. Gdzie oglądać spotkanie Ekstraklasy na żywo w internecie?

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy na żywo?

Kiedy i o której gra Ekstraklasa?

Najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce zazwyczaj gra w weekendy oraz jeden mecz w poniedziałki. Pierwsze spotkanie rozpoczyna się w większości przypadków w piątek o godzinie 18. Drugi natomiast w okolicach godziny 20, a czasem wpół do 21. Jeżeli chodzi o sobotę i niedzielę, terminy rozgrywania meczów ulegają zmianie, jednak zazwyczaj w soboty i niedziele mamy spotkania o 15.30, 18.00 i o godzinie 20.30.

Na chwilę obecną w Ekstraklasie rozgrywki dzielą się na rundę zasadniczą i pucharową, w której drużyny dzielone są na grupę mistrzowską i spadkową. Wkrótce ten system zostanie zmieniony, dlatego też rozpisywanie się na jego temat raczej nie ma większego sensu. Istnieją zwolennicy zarówno gry jednym systemem przez cały sezon oraz tacy, dla których podział na „lepszych” i „gorszych” w danym roku ma logiczne uzasadnienie. To jednak nie czas i miejsce na to, by dyskutować na ten temat.

Gdzie oglądać Ekstraklasę 2018?

W roku 2018 prawa do pokazywania transmisji w naszym kraju mają telewizja Canal Plus oraz Eurosport. Rozgrywki Pucharu Polski, o których także warto wspomnieć, pokazywane są natomiast na antenach Polsatu, zazwyczaj na Polsacie Sport bądź Polsacie Sport News.

Ekstraklasa Online

Jeżeli ktoś woli oglądać mecze Ekstraklasy przez internet, ma taką możliwość. W tym przypadku pomagają, między innymi, takie serwisy jak Meczyki. Korzystanie z tego typu portali jest bardzo proste. Wystarczy interesujące nas spotkanie, a następnie uruchomić relację wideo. Spotkania transmitowane są zazwyczaj z polskim komentarzem, ale czasem takowego w ogóle nie ma. Ta ostatnia opcja wcale do najgorszych nie należy, ale o tym musicie się już przekonać na własnej skórze, a raczej na własnych uszach.

Mecze Ekstraklasy w internecie 

Aby oglądać Ekstraklasę przez internet, czy to dzięki aplikacjom operatorów telewizyjnych, czy też przez wspomnianą już stronę internetową, przede wszystkim musimy posiadać dość stabilne i mocne łącze internetowe. W dzisiejszych czasach raczej nikt nie może narzekać na niską prędkość internetu. Oczywiście, jeżeli nie mamy w domu światłowodu, wcale to nie oznacza, że nie możemy oglądać meczów Ekstraklasy online. W takim przypadku musimy liczyć się jednak z tym, że jakość transmisji nie będzie w rozdzielczości HD – dla niektórych to spora wada, ale są też tacy, którym zupełnie tego typu szczegóły nie przeszkadzają.

Piłka nożna na żywo

mecze live

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie. Nic dziwnego, że transmisji z wydarzeń szuka każdego dnia dziesiątki tysięcy internautów. Obecnie serwisy do wyników na żywo już niektórym nie wystarczają. Na szczęście, dostęp do internetowych transmisji pozwala nam oglądać mecze ukochanych drużyn wszędzie tam, gdzie tylko mamy taką potrzebę. Jeżeli poza Ekstraklasą interesuje nas także Serie A czy inne europejskie ligi, z pewnością powinniśmy pomyśleć o rejestracji w legalnym serwisie bukmacherskim udostępniającym transmisje. Na chwilę obecną w Polsce istnieją dwie firmy z tego typu funkcjami:

Będąc zarejestrowanym graczem w którejś z tych firm, każdego dnia uzyskujemy dostęp do legalnych transmisji z ciekawych wydarzeń nie tylko piłkarskich. LaLiga, Bundesliga i inne – w tego typu serwisach jest tak naprawdę mecz z każdych rozgrywek i co najważniejsze udostępnia się wszystkie transmisje zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta bukmacherskiego.

A czy jest to zgodne z prawem? Jak najbardziej! Firmy forBET i Fortuna posiadają odpowiednie zezwolenia nadane przez Ministerstwo Finansów, co czyni jest bezpiecznymi i godnymi zaufania dla każdego fana obstawiania meczów.

Legalne transmisje meczów online

W polskim internecie nietrudno natrafić na portale z transmisjami, w których dostęp uzyskuje się poprzez wysyłanie kodów SMS i tym podobnych. Może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale dokonywanie tego typu opłat na rzecz takich stron jest NIEZGODNE z prawem! Nie ma znaczenia, czy zapłaciliśmy 3, 10 czy 100 złotych, jeżeli nie dokonujemy wpłaty na rzecz legalnego dystrybutora meczów, nie działamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, a nasze działanie może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi.

Należy mieć świadomość, jakie strony działają legalnie, a jak nie. Musimy zwracać uwagę, na rzecz kogo dokonujemy opłat i w jakim celu. Należy liczyć się z tym, że nawet wykupując super VIP-owską transmisję w nielegalnym streamie, nie mamy wobec dostawcy takiej relacji żadnych roszczeń!

Obstawianie meczów na żywo

Obstawianie meczów na żywo

Oglądanie spotkań i jednoczesne zarabianie na wynikach, to całkiem fajna sprawa, o czym przekonało się już pewnie wielu z was. Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w Zakładach Na Żywo, wystarczy, że zarejestrujecie się w jakimś portalu bukmacherskim. Miejcie jednak na uwadze, iż jeżeli chcecie jednocześnie planujecie oglądać transmisje, załóżcie konto w serwisie, który rzeczywiście tego typu materiały oferuje i nie jest to tylko chwyt marketingowy, a coś jak najbardziej rzeczywistego.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z nowościami dotyczącymi bukmacherów, śledźcie nasz Blog Bukmacherski i pojawiające się w nim informacje!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany.

Gdzie oglądać mecze Ekstraklasy na żywo?
5 (100%) 2 votes
etoto