Wszyscy miłośnicy siatkówki w polskim wydaniu mają powody do zadowolenia. Legalny bukmacher LvBET przygotował dla nich ofertę specjalną, dzięki której można zyskać 20 PLN na obstawianie i to co tydzień, aż do maja!

Legalne obstawianie siatkówki. 20 PLN za darmo w LvBET!

Oferta jest dostępna dla każdego, kto jest zarejestrowany na www.LvBET.pl. Osoby, które nie mają jeszcze konta, mogą założyć je w każdym momencie online i to zupełnie za darmo oraz zgodnie z polskim prawem!

Bonusy można otrzymać co tydzień do 2 maja 2018 roku.

Sprawdź aktualną ofertę na mecze siatkarskie na www.LvBET.pl!

W promocji zdobywa się punkty za zakłady postawione na rozgrywki PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. „Oczka” do klasyfikacji generalnej zgarnia się według następującej formuły:

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Tabela promocyjna aktualizowana jest na bieżąco na oficjalnej stronie Zakładów Bukmacherskich LvBET. Nagrody przyznawane są za okres od środy od godziny 0.01 do wtorku do godziny 23.59.

Premie pieniężne przyznawane są 20 osobom z najwyższych miejsc w rankingu siatkarskiej oferty.

Struktura wypłat:
  1. miejsce – 20. miejsce – 20 PLN!

W każdym tygodniu możesz otrzymać maksymalnie jedną premię. Jeżeli nie wiesz, co obstawiać, sprawdź typy bukmacherskie na siatkówkę!

Kursy bukmacherskie na PlusLigę (LvBET.pl)
Kursy bukmacherskie na PlusLigę (LvBET.pl)
Najważniejsze punkty regulaminu promocji:
  • W promocji biorą udział selekcje tylko z Ligi Siatkówki Kobiet i/lub PlusLigi, zakłady pojedyncze oraz kombi.
  • Kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów to minimum 1.5.
  • Minimalna stawka zakładu uprawniającego do zdobywania punktów w promocji to 10 PLN.
  • W przypadku tej samej ilości punktów, gracz z wyższą sumą wygranych zakładów w promocji zajmie wyższe miejsce w rankingu.
  • Bonusy za zajęcie jednego z pierwszych dwudziestu (20) miejsc w rozliczeniu tygodniowym w kwocie 20 PLN będą dopisane do konta gracza w każdę środę do godziny 17:00. Lista graczy będzie aktualizowana co środę.
  • W promocji biorą udział jedynie zakłady za środki własne.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu