Liga Europy: Olympiakos – Fenerbahce (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Olympiakosu podejmą zawodników Fenerbahce. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Olympiakos – Fenerbahce. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Olympiakos – Fenerbahce. Typy bukmacherskie

Grecy zaczęli rozgrywki fazy grupowej Ligi Europy od dwóch zwycięstw. Jednak potyczki z Eintrachtem przyniosły dwie porażki i na ostatnie dwa mecze muszą się spiąć.

Obecnie po czterech grupowych kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów i lokują się na drugiej pozycji. Jest to zaledwie punkt przewagi nad trzecim w grupie Fenerbahce.

Mają jednak wszystko w swoich nogach. Turcy zajmują trzecie miejsce w grupie, mając po czterech rozegranych meczach pięć punktów na swoim koncie. Są oni ostatnio w dobrej dyspozycji.

W weekend w dobrym stylu wygrali bardzo ważne starcie z Galatasaray. Mimo że grali w tym meczu na wyjeździe, to zasłużyli na zwycięstwo 2:1. Do czwartkowego meczu przystąpią zatem w dobrych nastrojach.

Powinni powalczyć zatem o punkty w Grecji. Rywal także myśli o trzech punktach. Olympiakos wygrał z nimi na wyjeździe 3:0 i będzie chciał ponownie zainkasować komplet punktów. Spodziewamy się tu zatem wyrównanego meczu i kilku gol, bo stawka jest duża.

MeczTypKursBukmacher
Olympiakos – Fenerbahce+2,51,78Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button