Liga Europy: Slavia Praga – Leicester (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Slavii Praga podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Slavia Praga – Leicester

Liga Europy: Slavia Praga – Leicester

Piłkarze Leicester nie są faworytami tego dwumeczu, ponieważ wyszli z grupy na drugim miejscu. Jednak w ostatnich tygodniach mają rewelacyjną serię meczów bez porażki, a grają bardzo ofensywnie. 

W lidze czeskiej mają już dziesięć punktów przewagi nad Spartą i pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł. W ostatnim meczu pokonali u siebie piłkarzy Jablonca 3:0 i przystąpią do tego meczu w dobrych nastrojach. 

Zawodnicy Leicester będą chcieli na pewno rozegrać dobry mecz. W ostatniej kolejce ligowej ograli u siebie zawodników Liverpoolu 3:1. Na pewno będą chcieli potwierdzić dobrą dyspozycję.

Z taką dyspozycją mogą nawet liczyć na triumf w Lidze Europy. W czwartek będą musieli zagrać bez Fofany, Morgana, Justina, Castagne, Pereza i Praeta. Z kolei u gospodarzy zabraknie Sevicka i Hovorka.

Dyspozycja obu zespołów jest w ostatnich tygodniach bardzo dobra. Oczywiście Leicester jest mą lepszą kadrę i jest faworytem tego dwumeczu. Jednak Slavia gra u siebie i Leicester może mieć problemy i spotkanie powinno być wyrównane i żadnych pogromów tu nie będzie.

MeczTypKursBukmacher
Slavia Praga – Leicester-3,51,29Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button