2000 PLN na start + 50 PLN z kodem „BETONLINE”!

Bukmacher legalny Forbet ogłosił nowy bonus powitalny. Obowiązuje on do końca sierpnia, a więc do odebrania jest przez całe wakacje 2019. Zobaczcie już teraz, jak zgarnąć 2000 PLN na start i 50 PLN z kodem promocyjnym!

Bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start + 50 PLN z kodem "BETONLINE"!
Bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start + 50 PLN z kodem „BETONLINE”!

bonus na start

Nowy bonus powitalny Forbet pozwala na zdobycie nawet 2000 PLN przy trzech pierwszych wpłatach. Jak dokładnie to wygląda? Czy promocja jest dostępna dla wszystkich?

Jeżeli chcesz zgarnąć premię na start od Forbet, musisz założyć konto u tego bukmachera w dniach 6 czerwca – 31 sierpnia. Dodatkowe środki przyznawane są w formie premii będącej konkretnym procentem od wartości wpłaty!

Bonus powitalny Forbet. Rejestracja online
Bonus powitalny Forbet. Rejestracja online

dla nowych graczy. Kod promocyjny na freebet 50 PLN!

Minimalny depozyt kwalifikujący się do promocji to 20 PLN.

Oto, ile dokładnie możesz otrzymać przy konkretnej wpłacie. Pamiętaj, że liczą się tylko trzy pierwsze przelewy:

  • I wpłata – Do odebrania jest nawet 1000 PLN. Bonus to 100% depozytu
  • II wpłata – Do odebrania jest nawet 500 PLN. Bonus to 75% depozytu
  • III wpłata – Do odebrania jest nawet 500 PLN. Bonus to 50% depozytu

I to jeszcze nie wszystko, ponieważ cały czas aktywny jest na stronie Forbet kod promocyjny! Wpisujesz w formularzu rejestracyjnym słowo bonusowe „BETONLINE” i zyskujesz dzięki temu 50 PLN jako freebet!

Warto dodać, że Forbet pozwala zarówno na obstawianie meczów, jak i oglądanie transmisji na Forbet TV. Nie ma tu mowy o żadnych dodatkowych opłatach czy jakichkolwiek nielegalnych działaniach!

forbet kod promocyjny. Freebet 50 PLN - kod "BETONLINE"
forbet kod promocyjny. Freebet 50 PLN – kod „BETONLINE”

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button