Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Dudelange – Lech Poznań (Typy Bukmacherskie)

W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji piłkarze Dudelange podejmą zawodników Lecha Poznań. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Mamy dla was najlepsze typy dnia. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje: Dudelange – Lech Poznań. Typy Bukmacherskie
Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Dudelange – Lech Poznań. Typy Bukmacherskie

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Dudelange – Lech Poznań. Typy Bukmacherskie

W pierwszym meczu piłkarze Lecha Poznań zrobili ważny krok w kierunku fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Drużyna Johna van den Broma, mimo bardzo przeciętnej gry, wygrali 2:0.

Warto jednak zaznaczyć, że drużyna z Luksemburga nie była tłem dla Lecha Poznań. Mieli oni swoje sytuacje do zdobycia bramki i kilkakrotnie byli blisko sprawienia niespodzianki w Poznaniu.

Szczęście było jednak po stronie Lecha, który drugiego gola strzelił z pozycji spalonej. Znaczy problemy Lecha i z całą pewnością można powiedzieć, że jest za wcześnie, by ogłosić awans Lecha do fazy grupowej.

Już w poprzedniej rundzie musieli sporo się napocić, aby wyeliminować Vikingur Reykjavik. Była to dla Lecha cenna nauczka. Luksemburczycy na pewno spróbują odwrócić losy tego dwumeczu.

Jakość stoi jednak po stronie Lecha Poznań. Nasze typy dnia zatem zakładać, że podopieczni Johna van den Broma zapomną o pierwszym meczu i znów zagrają o wygraną. Każde kolejne zwycięstwo napędzi zespół do lepszych wyników.

TYPY DNIA
MeczTypKursBukmacher
Dudelange – Lech Poznań2(DNB)1,34Betclic
Dudelange – Lech PoznańOver 1.51,35Superbet

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button