Serie A: Lazio – Inter (Typy Bukmacherskie)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników Interu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Mamy dla was najlepsze typy dnia. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Lazio - Inter. Typy Bukmacherskie
Serie A: Lazio – Inter. Typy Bukmacherskie

Serie A: Lazio – Inter. Typy Bukmacherskie

Lazio nie gra na razie najlepiej, ale u siebie jest groźnym przeciwnikiem. Obecnie po dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty. Lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Torino. Celem na ten mecz obu drużyn było odniesienie drugiego zwycięstwa w sezonie. To się jednak nie udało, a w meczu nie padł choćby jeden gol.

Inter jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Aktualnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Ma po dwóch rozegranych meczach komplet punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Spezii. Inter rozpoczął sezon zgodnie z planem, ale w pierwszej kolejce mocno się namęczył. W drugiej kolejce nie dali już rywalom żadnych szans.

Spezia Calcio przegrała z Interem 0:3. Przyjezdni mają na swoim koncie dwa zwycięstwa, więc typy dnia uwzględniają ich zwycięstwo. Silny rywal wyzwoli zapewne dodatkową motywację u graczy Lazio. Jest zatem duża szansa na gole dla obu drużyn.

TYPY DNIA
MeczTypKursBukmacher
Lazio – Inter2(DNB)1,44Fortuna
Lazio – InterBTS – Tak1,61STS

5 / 5. Ocen: 4

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button