Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Lech Poznań – Dudelange (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy piłkarze Lecha Poznań podejmą zawodników Dudelange. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie B-B – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie
Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Lech Poznań – Dudelange. Typy bukmacherskie

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Lech Poznań – Dudelange. Typy bukmacherskie

DrużynaDudelange nie jest anonimowa dla polskich kibiców. Trzy lata temu podczas kwalifikacji do Ligi Europy wyrzucili za burtę Legię Warszawa. Ta porażka pozostała w pamięci kibiców.

Była to wtedy duża kompromitacja. W Poznaniu na pewno panuje zatem bardzo duża mobilizacja. Z pewnością chcieliby uniknąć takiego samego losu, bo w połączeniu z ich postawą w lidze wyszłaby katastrofa.

Luksemburg ma jednak ligę, która w rankingu UEFA zajmuje dopiero czterdzieste miejsce. W związku z tym Lech wciąż jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. W lidze zajmują ostatnie miejsce.

Ostatnio przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:1. Trzeba jednak uczciwie stwierdzić, że nie był to zły mecz w ich wykonaniu, a tym razem zabrakło po prostu skuteczności. W pucharach też nie wygląda na najgorzej.

Przy Bułgarskiej Karabach 1:0, Dinamo Batumi 5:0 oraz Vikingur Reykjavik 2:1 (z dogrywką 4:1). Widać zatem, że akurat u siebie Lech potrafi grać. W związku z tym spodziewam się, że osiągną zaliczkę przed drugim meczem.

MeczTypKursBukmacher
Lech Poznań – Dudelange11,35Betfan

5 / 5. Ocen: 3

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button