To można było przewidzieć – bukmacherzy pomału ruszają z ofertami na Black Friday. Jako pierwszy swój bonus ogłosił LvBET, gdzie można otrzymać nawet 200 PLN za wpłatę!

Bonus 200 PLN w LvBET na Black Friday!
Bonus 200 PLN w LvBET na Black Friday!

Promocje bukmacherskie na Black Friday to znakomita okazja do odwiedzenia strony do obstawiania po dłuższej przerwie albo po dużej przegranej bądź wygranej. Szczególnie, że LvBET przygotował bonusy nie tylko dla miłośników tradycyjnego sportu, ale również tych, których głównie interesują Wirtualne Sporty LvBET!

W ramach najnowszej oferty specjalnej od LvBET każdy ma szansę na otrzymanie jednego z dwóch bonusów:

  • 200 PLN na Wirtualne Sporty przy min. wpłacie 20 PLN
  • 200 PLN na obstawianie sportu przy min. wpłacie 25 PLN

Tylko od gracza zależy to, na które doładowanie konta się zdecyduje. Warto pamiętać, że Black Friday w LvBET to tylko jedna oferta na konto!

Kod promocyjny LV BET. Wpisz: BETONLINE

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera LvBET, bądź nie dokonywałeś na nie żadnej wpłaty, nie masz możliwości odebrania premii na Czarny Piątek. Możesz natomiast podać kod bonusowy „BETONLINE” i skorzystać z oferty dla nowych graczy!

To jeszcze nie koniec ofert, jakie legalni bukmacherzy przygotowali dla Black Friday. Śledźcie naszą stronę, by być na bieżąco z wszystkimi premiami i nie tylko!

Konto w LvBET założysz za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu