Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Maccabi Tel Aviv – Aris (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji piłkarze Maccabi Tel Aviv podejmą zawodników Arisu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje: Maccabi Tel Aviv – Aris. Typy bukmacherskie
Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Maccabi Tel Aviv – Aris. Typy bukmacherskie

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Maccabi Tel Aviv – Aris. Typy bukmacherskie

Maccabi Tel Aviv to drużyna z ligi izraelskiej. Zajmuje ona dwudzieste pierwsze miejsce w rankingu UEFA. Do kwalifikacji o fazę grupą Ligi Konferencji Europy przystąpili od drugiej rundy.

Najpierw mierzyli się z piłkarzami Ziry. Pokonali w dwumeczu zespół z Azerbejdżanu 3:0. W takiej samej sytuacji jest grecki Aris. Klub z Grecji nie miał problemu bez problemu z awansem. Ich rywalem był białoruski Gomel.

W dwumeczu piłkarze Arisu pokonali przeciwnika 7:2. Dodajmy, że grecka liga stoi lepiej, niż rozgrywki z Izraela. W rankingu UEFA zajmują one szesnastą pozycję. Obie drużyny nie rozpoczęły także rozgrywek ligowych.

W związku z tym mogły spokojnie przygotować się do meczów kwalifikacyjnych i na pewno oba zespoły liczą na awans. Pojedynek pomiędzy tymi drużyna wydaje się jednym z najbardziej wyrównanych.

Minimalnym faworytem do awansu jest Aris. Jednak Maccabi u siebie przegrało po raz ostatni 20 kwietnia. Spodziewam się zatem dosyć wyrównanego pojedynku. Myślę, że dwa gole powinny tutaj paść.

MeczTypKursBukmacher
Maccabi Tel Aviv – Aris+1,51,40STS

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button