Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Crvena Zvezda – Pyunik (Typy i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Crveny Zvezda podejmą zawodników Pyunika. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów - Kwalifikacje: Crvena Zvezda - Pyunik. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Crvena Zvezda – Pyunik. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Crvena Zvezda – Pyunik. Typy bukmacherskie

Pyunik to klub z Armenii. Liga ta zajmuje czterdzieste pierwsze miejsce w rankingu UEFA. Nie jest to zatem liga, której kluby znaczą cokolwiek na arenie międzynarodowej. Według bukmacherów nie mają praktycznie żadnych szans na awans.

Oczywiście warto zaznaczyć, że w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej spokojnie pokonali swego przeciwnika. Mierzyli się z Dudelange. W dwumeczu wygrali 4:2. Nam Dudelange nie kojarzy się dobrze.

Jednak na litość boską – ten klub jest lata świetlne od fazy grupowej Ligi Mistrzów. Crveny Zvezda to klub z Serbii. Ich rozgrywki we wspomnianym rankingu UEFA lokują się na jedenastej pozycji.

Nie brakuje im zatem dużo do najlepszych, a sam zespół Crveny Zvezda nie jest anonimowy w Europie. Dysponują oni całkiem silnym składem, a na początku sezonu prezentują się w lidze bardzo dobrze.

W czterech spotkaniach mają komplet zwycięstw. W dodatku zdobyli, aż siedemnaście bramek(!), tracąc tylko jedną. Bardzo dobrze weszli w sezon i powinni spokojnie ograć Pyunika.

MeczTypKursBukmacher
Crvena Zvezda – Pyunik1(-1,5)1,54Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button