Liga Konferencji – Kwalifikacje: Paide – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Paide podejmą zawodników Śląska Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Paide – Śląsk Wrocław

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Paide – Śląsk Wrocław

Śląsk jest w tej potyczce zdecydowanym faworytem, ale polski klub ma też przed tym meczem swoje problemy. We wtorek drużyna Śląska poddała się badaniom na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Niestety test przeprowadzony u trenera Jacka Magiery dał wynik pozytywny. Do Estonii Śląsk poleciał także bez swojego najlepszego snajpera, Erika Exposito. U Hiszpana powodem jest kontuzja przywodziciela.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Piłkarze Paide Linnameeskond zadebiutują w europejskich pucharach. Jest to zespół z ligi estońskiej, a więc rozgrywek, które w rankingu UEFA lokują się na pięćdziesiątej trzeciej pozycji.

W dodatku nie zagrają oni na swoim stadionie, który nie spełnia wymogów UEFA. Oczywiście ich przewagą jest fakt, że są w trakcie rozgrywek, a Śląsk prosto po zgrupowaniu.

W słabej lidze piłkarze Paide zajmują trzecie miejsce. Śląsk nawet bez Exposito jest zdecydowanie lepszym zespołem. Muszą to tylko udowodnić na boisku. Czy tak się stanie, zobaczymy, ale faworytem drużyna z Wrocławia jest wyraźnym.

MeczTypKursBukmacher
Paide – Śląsk Wrocław21,51Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image