Liga Narodów: Chorwacja – Francja (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Chorwacji podejmą zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Serie B - Play Offy: Monza - Pisa. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Chorwacja – Francja. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Chorwacja – Francja. Typy bukmacherskie

Chorwaci zajmują szesnaste miejsce w rankingu FIFA. Jakiś czas temu słabszy okres w swojej grze. Jednak w ostatnich miesiącach są w bardzo dobrej dyspozycji. Jednak w meczu 1. kolejki Ligi Narodów zawiedli.

Drużyna Chorwacji przegrała z Austrią 0:3. Warto jednak zaznaczyć, że Chorwaci zagrali bez kilku ważnych piłkarzy. Z kolei Francja to bardzo silna reprezentacja, która zajmuje trzecie miejsce w rankingu FIFA.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Potencjał kadrowy Trójkolorowych jest bardzo duży i na pewno takiego pokolenia piłkarzy już dawno nie mieli. Jednak oni także nie popisali się w pierwszym meczu Ligi Narodów rozgrywanym na Stade de France.

Reprezentanci Francji przegrali z Danią 1:2 po golu Andreasa Corneliusa w jednej z ostatniej akcji meczu. Francja nie grała jednak w tym meczu źle i na tle dobrego rywala pokazali się mimo wszystko z dobrej strony.

Na pewno Chorwacja bez kilku kluczowych piłkarzy sporo traci, bo Austria nie powinna ich tak łatwo pokonać. Francja mierzyła się jednak ze znacznie lepszym rywalem, ale zabrakło jej skuteczności. Wydaje mi się, że w kolejnym meczu to Francja może być bliżej wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Francja x21,33PZbuk

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button