Wybory 2019 obstawianie. Bukmacherzy mają swoich faworytów. Kto wygra, jaka będzie frekwencja?

Wybory 2019 odpowiedzą na pytanie, kto będzie posłem na Sejm RP w kolejnej kadencji. Bukmacherzy mają swoich faworytów, a ich kursy są tego doskonałym przykładem. Sprawdźcie aktualne prognozy – kto wygra, jaka będzie frekwencja, kto znajdzie się pod progiem wyborczym?

Wybory 2019 obstawianie. Bukmacherzy mają swoich faworytów. Kto wygra, jaka będzie frekwencja?
Wybory 2019 obstawianie. Bukmacherzy mają swoich faworytów. Kto wygra, jaka będzie frekwencja?

Kursy bukmacherskie na Wybory 2019. Kto wygra?

Wybory parlamentarne 2019 to polityczne wydarzenie tego roku. I chociaż na co dzień zajmujemy się głównie sportem, trudno przejść obok głosowania na kandydatów na posłów całkowicie objętnie.

Zakłady bukmacherskie na wybory 2019 cieszą się ogromnym zainteresowaniem typerów. Polityczne rywalizacje elektryzują ludzi w całym kraju, a o potencjalnych zwycięzcach mówi się już od dłuższego czasu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Wybory 2019 obstawianie najbardziej nieopłacalne jest w przypadku stawiania na sukces Prawa i Sprawiedliwości. Kursy na tę partię są na tyle niskie, że nie można mówić tutaj o zdobyciu jakiegokolwiek zysku.

Na szczęście, bukmacherzy online na wybory 2019 przygotowali mnóstwo zakładów specjalnych, gdzie można stawić na wyniki procentowe poszczególnych ugrupowań, a także to, jaka partia znajdzie się nad lub pod progiem wyborczym.

Bukmacherzy prognozują: Kaczyński przegra w Warszawie, a frekwencja wyniesie 57 procent

Eksperci bukmachera Betfan przygotowali specjalną infografikę, z której wynika, że frekwencja podczas wyborów wynieść powinna 57 procent. Pierwsze miejsce wśród partii ma zająć PiS, drugie Koalicja Obywatelska, a trzecie – Lewica.

wybory 2019 bukmacherzy przewidują, kto wygra!
wybory 2019 bukmacherzy przewidują, kto wygra!

Jeżeli wierzyć przewidywaniom przedwyborczym, pod progiem wyborczym uplasuje się Konfederacja, natomiast tuż nad nim – Kukiz ’15 razem z PSL.

Zwycięstwo wyborcze PiS będzie zbudowane m.in. na rozpoznawalnych nazwiskach, które pociągną listy wyborcze. BETFAN przewiduje, że zdecydowane zwycięstwo nad Bartłomiejem Sienkiewiczem odniesie Zbigniew Ziobro (99% szans) startujący w Kielcach (okręg 33), Antoni Macierewicz pokona zaś Cezarego Grabarczyka (95% szans) w Piotrkowie Trybunalskim (okręg 10). Według bukmachera w Krakowie (okręg 13) w pojedynku z Pawłem Kowalem wygra natomiast Małgorzata Wassermann (95% szans), a w Katowicach (okręg 31) Mateusz Morawiecki zdobędzie lepszy wynik od Borysa Budki (92% szans).” – czytamy w informacji zamieszczonej przez Betfan.

Jako ciekawostkę można podać, że w Warszawie ogromną przewagę zdaje się mieć Koalicja Obywatelska. Jarosław Kaczyński w stolicy kraju może liczyć “zaledwie” na 25 procent wszystkich głosów.

W okręgu podwarszawskim (20) zdecydowanym faworytem jest Mariusz Błaszczak, który zdobędzie więcej głosów od Jana Grabca (85% szans), w Łodzi zaś (okręg 9) Piotr Gliński zyska większe poparcie niż Tomasz Zimoch (79% szans). Analitycy BETFAN oceniają, że w Rzeszowie (okręg 23) więcej głosów od Pawła Poncyliusza zyska Krzysztof Sobolewski (97% szans). Na tym tle wyróżnia się Poznań (okręg 39), gdzie Joanna Jaśkowiak wygra z Jadwigą Emilewicz (90% szans), Wrocław (okręg 3), w którym Grzegorz Schetyna wygra z Mirosławą Stachowiak-Różecką (65% szans) oraz Gdynia (okręg 26), gdzie startująca z listy Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka wygra z Marcinem Horałą z PiS (61% szans).” – ocenia legalny bukmacher Betfan.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 1000 PLN

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image