Liga Narodów: Szwecja – Francja (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Szwecji podejmą zawodników Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

333
Liga Narodów: Szwecja – Francja

Liga Narodów: Szwecja – Francja

Szwecja to reprezentacja, która nie zachwyca. Mają oni w swoich szeregach bardzo przeciętnych piłkarzy i w związku z tym mają spore ograniczenia, szczególnie w grze z najlepszymi. Grają oni podobną piłkę, do tej jaką Polska prezentowała meczu z Holandią.

W niedawnych eliminacjach do najbliższego turnieju EURO uzyskiwali niezłe wyniki. Zajęli drugie miejsce, wyprzedzając Norwegię, Rumunię, Wyspy Owcze i Maltę. Jednak po ośmiu meczach mieli, aż pięć punktów straty do Hiszpanii. W rankingu FIFA lokują się na siedemnastej pozycji.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Francja to aktualnie jedna z najsilniejszych reprezentacji na świecie. Są to aktualnie mistrzowie świata i wicemistrzowie Europy. Mają w swoich szeregach światowej klasy zawodników, którzy na boisku zostawiają serce za swoją drużynę.

W rankingu FIFA zajmują drugie miejsce, co tylko potwierdza powyższe słowa. W eliminacjach do Ligi Europy awansowali oczywiście z pierwszego miejsca, mając po dziesięciu meczach, aż osiem zwycięstw na swoim koncie.

Polscy Bukmacherzy

Szwecja to reprezentacja, która osiąga niezłe wyniki, ale ich gra bazuje na dobrej organizacji gry, przesuwaniu. Jest to więc reprezentacja, która w spotkaniach z lepszymi drużynami bardziej skupia się, aby przeszkadzać, niż samodzielnie prowadzić grę. W związku z tym uważam, że Francja nie powinna mieć problemów, aby zdobyć punkty w najbliższym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Francja x21,23STS

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button