Liga Primera: Ferretti – Jalapa (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Ferretti podejmą zawodników Japala. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 3:00. Zapraszamy na analizę!

333
Liga Primera: Ferretti – Jalapa

Liga Primera: Ferretti – Jalapa

Ferretti to zespół, który w razie zasadniczej spisywał się lepiej. W osiemnastu ligowych kolejkach zdobyli trzydzieści punktów i ulokowali się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

Bardzo dobrze spisywali się u siebie, gdzie wygrali, aż sześć z dziewięciu ligowych spotkań i w nadchodzącym meczu można uznać ich za faworytów, ponieważ rywal wydaje się słabszy.

Japala to klub, który w fazie zasadniczej uplasował się na piątym miejscu, ale po osiemnastu rozegranych meczach mieli na swoim koncie, aż siedem punktów mniej od najbliższego rywala, co obrazuje różnicę, między tymi zespołami na przestrzeni całego sezonu.

W dodatku optymizmem przed czwartkowym meczem nie napawa ich postawa w meczach wyjazdowych, gdzie wygrali tylko raz, co obrazuje, jak słabi są w meczach na terenie rywala.

W sezonie zasadniczym piłkarze Ferretti zremisowali u siebie z zawodnikami Japala 2:2, mimo że wygrywali już 2:0. W kolejnym meczu na pewno nie zlekceważą rywala i sądzę, że wygrają ten pojedynek wykorzystując atut własnego boiska.

MeczTypKursBukmacher
Ferretti – Jalapa11,51Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button