Limity u bukmacherów internetowych – jak je ominąć?

O limitach u bukmacherów krążą już niemal legendy, ale właściwie jak to z nimi jest? Co trzeba zrobić, by nie móc stawiać kuponów z konkretnymi meczami albo za wysokie stawki? Oto odpowiedzi na najbardziej nurtujące graczy pytania w tej kwestii!

Limity u bukmacherów internetowych
Limity u bukmacherów internetowych

Jak zarabia bukmacher? 

Firmy bukmacherskie często w portalach społecznościowych chwalą się wygranymi swoich klientów (Zobacz wygraną powyżej 500 tysięcy złotych!) . Oczywiście, wysokimi wygranymi. Trafienie kilkunastu meczów na jednym kuponie nie jest łatwą sprawą, ale rzeczywiście niekiedy kończy się to sukcesem. Czy jednak aby na pewno bukmacher daje graczom regularnie zarabiać?

„Wiele razy otrzymywałem limity na zakłady ale Fortuna to bukmacher, który taki limit nakładał dosyć rzadko, dlatego obecnie to mój ulubiony bukmacher online.” – opinia z forum betonline.net.pl

Na ten temat powstało naprawdę wiele teorii spiskowych. Mówi się, że bukmacherzy nie mogliby zarabiać, gdyby skuteczne systemy czy gracze systematycznie zyskujący środki pieniężne. Teoretycznie, to dość logiczne, ale w praktyce jest to już nieco bardziej zagmatwane.

freebet fortuna
Darmowy zakład Fortuna i kod promocyjny

Firmy zajmujące się zakładami bukmacherskimi zarabiają przede wszystkim na różnicach kursowych. Nie jest więc do końca tak, że bukmacher cieszy się z porażek „pewniaków”. Owszem, może tego dnia odnotować większy zysk, ale tego typu marki nie bawią się w ryzyko i nie zarabiają tylko wtedy, gdy FC Barcelona czy Manchester sprawi niespodziankę na własnym stadionie. Gdyby tak było, ten biznes nie byłby opłacalny, za to byłby czystym hazardem.

Obstawianie meczów a limity

Na forach internetowych zajmujących się tematyką bukmacherki nietrudno odnaleźć posty, których autorzy snują teorie na temat ustawionych spotkań i tym podobnych. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, takie mecze rzeczywiście się zdarzają, ale pamiętajmy, że w firmach bukmacherskich nie pracują przypadkowe osoby i zazwyczaj do nich także tego typu informacje docierają. Ba, zazwyczaj nawet szybciej, niż nam się to może wydawać.

Bukmacher Totolotek
Bukmacher Totolotek czy nakłada limity?

W internecie gracze narzekają na nakładane przez bukmacherów limity na konkretne spotkania. Może zdarzyć się tak, że portal do obstawiania meczów nie pozwoli postawić na zwycięstwo danej drużyny więcej niż X złotych. Jest to jak najbardziej stosowana metoda. Nie jednak bardzo często, bo przecież „ustawione” starcia także nie należą do powszechnych zdarzeń.

Limity u bukmacherów naziemnych 

Każda firma bukmacherska kieruje się własnymi zasadami. Niektóre z nich nie pozwalają graczom na zagranie kuponu za większą sumę. Zazwyczaj jest tak, że gdy ktoś decyduje się postawić sporą sumę na dane spotkania czy jedno spotkanie, pracownik punktu dzwoni do centrali i informuje o takim fakcie. „Na górze” zapada natomiast decyzja, czy można taki zakład przyjąć, czy też nie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Limity u bukmacherów naziemnych to żadna nowość, ale są sposoby, by sobie z nimi radzić. Można, na przykład, zagrać sto kuponów za niską stawkę i w ten sposób zainwestować tyle samo, co się planowało, jednak rozkładając to na mniejsze części. Dzięki takiej metodzie często też unika się płacenia podatku od wygranych. Kwestia opłat na rzecz państwa to jednak osobna kwestia, którą wkrótce także się zajmiemy na łamach naszego blogu.

Jaki bukmacher nakłada limity na graczy?

Początkujący gracze, którzy często nawet nie zdają sobie sprawy, jak do końca wygląda bukmachera „od kuchni”, pytają o to, jaki bukmacher najszybciej nakłada limity, a jaki raczej się w ogóle tym nie zajmuje. Cóż, prędzej czy później, zupełnie nie kierując się zdrowym rozsądkiem, wszędzie możecie zostać ograniczeni. Nie można jednak popadać w paranoję i z góry zakładać, że wszyscy na każdym kroku chcą nas oszukać.

Punkty regulaminu dotyczące limitów (Totolotek.pl)
Punkty regulaminu dotyczące limitów (Totolotek.pl)

Jest kilka reguł, których warto się trzymać, by limit nie został na nas nałożony albo by nastąpiło to stosunkowo jak najpóźniej. Łatwo je zapamiętać i warto się trzymać. Podstawowa zasada jest taka, aby wszystko robić z umiarem!

Nie chcemy tutaj robić żadnemu bukmacherowi reklamy bądź antyreklamy. Przypadek każdego gracza jest bowiem rozpatrywany indywidualnie i nie powinno się generalizować w przypadku limitów. Trudno powiedzieć, jaka firma nakłada najwięcej limitów, a jaka najmniej. Raczej nie da się tego sprawdzić, ale jeżeli macie jakiekolwiek doświadczenia, bardzo chętnie przeczytamy na ich temat w komentarzach.

Dlaczego dostałem limit u bukmachera? 

Kiedy ktoś ma coś na sumieniu i wie, że działa na granicy „prawa” nałożonego przez bukmachera, często zdaje sobie sprawę z tego, że może otrzymać limit. Nie każdy jednak jest obeznany w temacie i ma wiedzę na temat tego, za co dokładnie firma bukmacherska może zastosować taką karę.

Limit u bukmachera. Najczęstsze powody:

  • Wykorzystywanie błędów kursowych i zarabianie na nich – firmom bukmacherskim zdarza się popełniać błędy, a spostrzegawczym graczom umiejętnie to wykorzystać. Jeżeli robimy to sporadycznie, nic nam nie grozi. Pamiętajmy jednak, że czasem lepiej odpuścić sobie ewidentny „przekręt”, niż potem tego żałować!
  • Granie za duże pieniądze mało znanych lig – jeżeli często będziemy zarabiać, stawiając spore sumy na mecze niemal „egzotycznych” drużyn, możemy liczyć się z tym, że ktoś to zauważy
  • Zarabianie na bonusach – bonusy powitalne, bonusy bez depozytu i tym podobne to prezenty dla nowych graczy. Istnieją osoby, które zakładają konta przez kod promocyjny na wszystkich możliwych członków rodziny, obracają te premie, a następnie wypłacają. Jest to niedozwolone i można liczyć się wówczas z konsekwencjami
  • Gra tylko za bardzo wysokie stawki – na limity znacznie częściej narażone są osoby, które nie grają „małych” kuponów, natomiast zajmują się wyłącznie obstawianiem za pokaźne sumy pieniędzy
  • Wygrywanie dużych sum pieniędzy – punkt raczej oczywisty. Każdy, kto wygrywa dużo i często, raczej nie jest dla bukmachera dobrym klientem. Na ekspertów bukmacherskich zawsze się poluje, by nałożyć limit.
Staraj się nie grać za często kuponów z dużą stawką!
Staraj się nie grać za często kuponów z dużą stawką!

Jak uniknąć limitu w firmach bukmacherskich? 

Czy można w skuteczny sposób uniknąć limitu bukmacherskiego? I tak, i nie. Na pewno można dać sobie większe szanse na to, by nie być zauważonym przez daną firmę i wygrywać tak, jak do tej pory. Dobrze nawet czasem coś celowo przegrać albo postawić nieco swoich wygranych na bardziej ryzykowne kupony. Nic nigdy nie daje gwarancji, ale lepiej na pewno próbować, niż siedzieć za założonymi rękoma.

Aby uniknąć „limitowania”, przede wszystkim musicie racjonalnie dobierać stawki. Nie grajcie zawsze za wysokie sumy i nie decydujcie się na grę jedynie mało znanych lig. Jeżeli chodzi o bonusy, grajcie zgodnie z regulaminem, a więc odbierajcie tylko jeden na konto. Nie próbujcie rejestracji na ciocie, braci czy wujków. Byli pracownicy bukmacherów przyznają, że to przede wszystkim osoby nieuczciwe muszą liczyć się z konsekwencjami swoich czynów. Jeżeli ktoś zarabia, ale przy tym robi wszystko zgodnie z zasadami, może na danej stronie pograć znacznie dłużej od typowego „cwaniaka” nastawionego na mniej lub bardziej skomplikowane oszustwo!

Bukmacher internetowy forBET
Bukmacher internetowy forBET

Zagraniczny bukmacher bez limitów

Polskie firmy bukmacherskie nie robią tego często, ale jednak nakładają limity na swoich graczy. A jak to jest z zagranicznymi podmiotami? Mówi się o tym, że popularny w naszym kraju 1xBet czegoś takiego nie praktykuje, ale jest to kłamstwo. Pamiętajcie, że bukmacherzy nie są instytucjami charytatywnymi. To biznes jak każdy inny i nikt nie może pozwolić sobie na odnotowywanie strat. Poza tym, polskie prawo zabrania gry w nielegalnych firmach i tego się trzymajmy.

Jeżeli zatem chcecie obstawiać mecze bez limitów, po prostu grajcie uczciwie, nie przesadzajcie ze stawkami i kierujcie się zdrowym rozsądkiem.


[AC_PRO id=5174]


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button