Takiej wygranej w Zakładach Bukmacherskich jeszcze nie było! Pewien gracz zagrał na żywo przez urządzenie przenośne kupon za dokładnie 20 złotych, by zdobyć łącznie ponad pół miliona!

20 złotych zamienił na ponad pół miliona! Rekord w Fortunie!

Bukmacher Fortuna zamieścił rekordowy kupon w mediach społecznościowych, nie zdradzając zbyt wielu szczegółów na temat osoby, której dopisało szczęście. Wiadomo, że gracz zagrał przez urządzenie mobilne – prawdopodobnie smartfona bądź tablet. Mógł zatem zrobić to nawet… w pracy. Jeżeli rzeczywiście tak było, była to z pewnością jego największa stawka godzinowa w karierze!

Nowy rekordzista legalnego bukmachera okazał się być prawdziwym ekspertem od tenisa ziemnego. Co ciekawe, w jego kuponie znalazło się zaledwie sześć pozycji. Najniższy kurs wynosił 1,69, natomiast najwyższy – równe 12 złotych! Wszystkie zakłady zostały rozstrzygnięte 4 kwietnia, a więc chwilę po długim, wielkanocnym weekendzie.

„Decyzję o wytypowaniu tych konkretnych spotkań podjąłem spontanicznie, kierując się przede wszystkim wysokimi kursami, jakie pojawiły się równocześnie na kilka meczów. Nie czuję się ekspertem tenisowym i częściej typuję inne dyscypliny sportu. Wygrana w Fortunie na pewno pomoże mi w realizacji niejednego marzenia” – mówi nowy polski rekordzista bukmacherski.

Wkład własny gracza wynosił 17 złotych i 60 groszy po odliczeniu podatku. Całkowity kurs kuponu to natomiast ponad 33 tysiące! Wygrana to dokładnie 588 tysięcy 236 złotych, a po wszystkich opłatach podatkowych – 529 412,40 PLN! 

A oto szczęśliwy kupon w pełnej okazałości. Jak widać, gracz już posiada wygraną na swoim koncie. Teraz może zastanowić się, co z nią zrobić – dom na Mazurach, podróż dookoła świata, a może najnowszy model sportowego auta? Jest w czym wybierać! 🙂

Rekordowy kupon w Fortunie
Rekordowy kupon w Fortunie

Fortuna jest najdłużej działającym legalnym bukmacherem internetowym działającym w Polsce. Obecnie posiada kilkaset tysięcy graczy z całego kraju, co daje mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych firm branżowych!

– „Cieszymy się, że najwyższa wygrana na polskim rynku bukmacherskim padła właśnie w Fortunie. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasza oferta zakładów na żywo była najbardziej atrakcyjna dla graczy. Jak pokazuje przykład zwycięskiego kuponu, każdy klient Fortuny jest w stanie znaleźć spotkania i kursy, które mogą spowodować, że tuż po zakończeniu typowanych zdarzeń wzbogaci się o naprawdę poważną sumę pieniędzy” – mówi prezes Fortuny Online, Konrad Komarczuk.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

20 złotych zamienił na ponad pół miliona! Rekord w Fortunie!
4.2 (84.67%) 30 votes
etoto