20 złotych zamienił na ponad pół miliona! Rekord w Fortunie!

Takiej wygranej w Zakładach Bukmacherskich jeszcze nie było! Pewien gracz zagrał na żywo przez urządzenie przenośne kupon za dokładnie 20 złotych, by zdobyć łącznie ponad pół miliona! Czyli jednak można żyć z bukmacherki!

20 złotych zamienił na ponad pół miliona! Rekord w Fortunie!
Rekord Fortuny – gracz wygrał pół miliona złotych w zakładach

Rekordowa wygrana w Fortunie

Bukmacher Fortuna zamieścił rekordowy kupon w mediach społecznościowych, nie zdradzając zbyt wielu szczegółów na temat osoby, której dopisało szczęście. Wiadomo, że gracz zagrał przez urządzenie mobilne – prawdopodobnie smartfona bądź tablet. Mógł zatem zrobić to nawet… w pracy. Jeżeli rzeczywiście tak było, była to z pewnością jego największa stawka godzinowa w karierze!

„W Fortunie łatwiej wygrać bo ich oferta jest lepsza od pozostałych bukmacherów, przede wszystkim mam tu na myśli zakłady na żywo, nie ma drugiego legalnego bukmachera, który ma tak bogatą ofertę na żywo.” – typer z forum betonline.net.pl

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Nowy rekordzista legalnego bukmachera okazał się być prawdziwym ekspertem od tenisa ziemnego. Co ciekawe, w jego kuponie znalazło się zaledwie sześć pozycji. Najniższy kurs wynosił 1,69, natomiast najwyższy – równe 12 złotych! Wszystkie zakłady zostały rozstrzygnięte 4 kwietnia, a więc chwilę po długim, wielkanocnym weekendzie.

„Decyzję o wytypowaniu tych konkretnych spotkań podjąłem spontanicznie, kierując się przede wszystkim wysokimi kursami, jakie pojawiły się równocześnie na kilka meczów. Nie czuję się ekspertem tenisowym i częściej typuję inne dyscypliny sportu. Wygrana w Fortunie na pewno pomoże mi w realizacji niejednego marzenia” – mówi nowy polski rekordzista bukmacherski.

Wkład własny gracza wynosił 17 złotych i 60 groszy po odliczeniu podatku. Całkowity kurs kuponu to natomiast ponad 33 tysiące! Wygrana to dokładnie 588 tysięcy 236 złotych, a po wszystkich opłatach podatkowych – 529 412,40 PLN! 

Fortuna wygrany kupon na pół miliona

A oto szczęśliwy kupon w pełnej okazałości. Jak widać, gracz już posiada wygraną na swoim koncie. Teraz może zastanowić się, co z nią zrobić – dom na Mazurach, podróż dookoła świata, a może najnowszy model sportowego auta? Jest w czym wybierać! :)

Rekordowy kupon w Fortunie
Rekordowy kupon w Fortunie

Fortuna jest najdłużej działającym legalnym bukmacherem internetowym działającym w Polsce. Obecnie posiada kilkaset tysięcy graczy z całego kraju, co daje mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych firm branżowych!

– „Cieszymy się, że najwyższa wygrana na polskim rynku bukmacherskim padła właśnie w Fortunie. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasza oferta zakładów na żywo była najbardziej atrakcyjna dla graczy. Jak pokazuje przykład zwycięskiego kuponu, każdy klient Fortuny jest w stanie znaleźć spotkania i kursy, które mogą spowodować, że tuż po zakończeniu typowanych zdarzeń wzbogaci się o naprawdę poważną sumę pieniędzy” – mówi prezes Fortuny Online, Konrad Komarczuk.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS przygotował dla graczy darmowy bonus 29 PLN bez depozytu! Żeby go otrzymać wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji na stronie www.sts.pl.

Najlepsze wygrane kupony bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna to miejsce, w którym wiele osób zarobiło tysiące, nie wszystkim oczywiście udaje się wygrać ale patrząc po kuponach jakie gracze wygrywają w Fortunie to można im tylko zazdrościć.

To co jeszcze rzuca się w oczy to limity bukmachera Fortuna, wiele zakładów bukmacherskich nie pozwoliłoby graczom na obstawianie takich kuponów, gdyż to by groziło dużymi stratami dla bukmachera, a Fortuna jak widać takie limity nie stosuje i można obstawiać mecze na wysokie stawki.


[AC_PRO id=5007]

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button