List PZPN do bukmacherów

Polski Związek Piłki Nożnej wystosował do legalnie działających firma na polskim rynku bukmacherskim specjalne pismo, w którym jasno zaznaczył, że spółki nie mogą oferować zakładów na niższe klasy rozgrywkowe niż 4 liga i rozgrywki juniorów.

W liście PZPN przypomniał podmiotom, że nie posiadają one zgody na wykorzystywanie wyników niższych klas rozgrywkowych (liga okręgowa i niżej) i rozgrywek juniorów. Trójstronna umowa zawarta pomiędzy PZPN, Ekstraklasą i firmą bukmacherską daje możliwość oferowania zakładów tylko na mecze Ekstraklasy, 1.ligi, 2.ligi, 3.ligi i 4. ligi (dodatkowo dochodzą jeszcze mecze kadry, kobiet czy PP). Na wszystkie pozostałe niższe klasy rozgrywkowe firma bukmacherska musiałby zdobyć dodatkowe zezwolenie od organizatora rozgrywek np. od Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close