Loteria na Mundial 2018 w punktach Fortuny!

Osoby odwiedzające punkty stacjonarne bukmachera Fortuna mogą wziąć udział w loterii przygotowanej specjalnie z myślą o zbliżających się piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji. Zobaczcie, jakie nagrody przygotował organizator i jak dokładnie wyglądają zasady tej oferty! 

Loteria na Mundial 2018 w punktach Fortuny!
Loteria na Mundial 2018 w punktach Fortuny!

Fortuna na Mistrzostwa 

Promocja, o której mowa w tym newsie, otrzymała nazwę Fortuna na Mistrzostwa. Koniec akcji planowany jest dopiero na 15 lipca, czyli na dzień, w którym zakończy się Mundial 2018. Kto może wziąć w niej udział? Każda osoba, będąca klientem firmy bukmacherskiej Fortuna. W tym przypadku liczy się jedynie aktywność w punktach stacjonarnych, tak więc konto internetowe nie jest wymagane!

Wpisz kod „BETONLINE” podczas rejestracji w Fortunie!

Podczas oferty specjalnej na mistrzostwa gracze nagradzani są za swoją aktywność. Im więcej kuponów zagrają w danym tygodniu trwania promocji, tym lepiej dla nich. Dzięki postawionym kuponom zwiększają swoje szanse na wygraną, gdyż otrzymują więcej losów na loterię. O nagrodach napiszemy za chwilę, ale warto co nieco napisać o tym, jak wygrać jeszcze więcej:

 • 2 zakłady w tygodniu = zdobyte oraz zarejestrowane szanse w danym tygodniu zostają zwiększone dwukrotnie
 • 4 zakłady w tygodniu = zdobyte oraz zarejestrowane szanse w danym tygodniu zostają zwiększone trzykrotnie
 • Zakłady codziennie = zdobyte oraz zarejestrowane szanse w danym tygodniu zostają zwiększone czterokrotnie.

Warto także pamiętać o tym, że stawka kuponu również ma ogromne znaczenie! Do promocji kwalifikują się tylko zakłady zagrane za minimum 5 złotych, ale to przede wszystkim pokaźniejsze inwestycje nagradzane są większymi ilościami losów!

Loteria Fortuna zwycięzcy
Loteria Fortuna zwycięzcy

Oto, jaka ilość kuponów przysługuje za konkretną stawkę:

 • Minimum 5 zł – 1
 • 10 zł – 3
 • 15 zł – 4
 • 30 zł – 11
 • 50 zł – 19
 • 100 zł – 41
 • 200 zł – 83
 • 400 zł – 167
 • 500 zł – 215
 • Powyżej 800 zł – 351

Konkurs bukmacherski Fortuna. Nagrody

Organizator mistrzowskiej loterii, a także najlepsi bukmacherzy przygotowali nagrody pieniężne, tak więc nie ma tu mowy o żadnych bonusach, które należy obracać określoną liczbę razy. W każdym miesiącu na uczestników promocji czeka walka o nagrodę główną, którą jest 100.000 PLN w gotówce! Dodatkowo, każdego tygodnia można otrzymać 15 pakietów po 1000 PLN każdy.

Dobra wiadomość jest taka, że od wszystkich wygranych zdobytych w tej promocji Fortuny nie trzeba płacić podatku. Wszelkie zobowiązania wobec państwa przejmuje na siebie organizator promocji!

Nagrody w promocji Fortuny
Nagrody w promocji Fortuny

Gdzie można dowiedzieć się o wygranej? Pracownicy Fortuny kontaktują się telefonicznie z każdym szczęśliwcem. Dodatkowo, wyniki poszczególnych losowań publikowane będą na oficjalnej stronie loterii w portalu bukmacherskim oraz w punktach sprzedaży należących do marki.

Po zdobyciu wygranej laureat zobowiązany jest do wypełnienia specjalnego oświadczenia, w którym potwierdza, iż ma ukończone 18 lat i chciałby skorzystać z prawa do otrzymania nagrody pieniężnej. Wszystko – oczywiście – odbywa się zgodnie z polskimi przepisami!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button