Finał Ligi Europy 2018. Przewidywania i bonus 50 PLN!

O godzinie 20.45 rozpocznie się pojedynek o zwycięstwo w tegorocznej edycji rozgrywek Ligi Europy. Kto jest faworytem środowego starcia według bukmacherów, Marsylia czy Atletico? Sprawdźcie najnowsze przewidywania oraz bonusy!

Finał Ligi Europy 2018. Przewidywania i bonus 50 PLN!
Finał Ligi Europy 2018. Przewidywania i bonus 50 PLN!

Typy na finał Ligi Europy

W pojedynku finałowym mierzą się dwa najlepsze zespoły całych rozgrywek. Na pewno Liga Europy nie cieszy się tak ogromną popularnością, jak Liga Mistrzów, jednak kibice dzisiejszego wieczoru z piłkarskimi emocjami z pewnością nie odpuszczą. Kto według bukmacherów jest faworytem do zdobycia pucharu? Kursy na to wydarzenie nie są tak równe, jak można by było to sobie wyobrazić.

Olympique Marsylia, który na papierze jest dzisiaj wpisany w roli gospodarza, nie jest uznawany za pretendenta do zdobycia trofeum. Kursy na francuską drużynę wahają się w okolicach 4,50. Gdybyśmy brali pod uwagę jedynie przewidywania bukmacherów, nie moglibyśmy stwierdzić, że to klub z Francji będzie w dniu dzisiejszym świętował z kibicami.

A jak wygląda kwestia kursów w przypadku Atletico Madryt? Za postawione na tę drużynę 100 złotych można zarobić około 167. Różnica jest zatem naprawdę ogromna. Czy będzie ją widać także na boisku? O tym przekonamy się w środowy wieczór. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 20.45. Kibice w Polsce transmisję z tego meczu będą mogli obejrzeć na antenie TVP1 bądź w internecie.

Bonus 50 PLN od ForBET!

Firma bukmacherska ForBET dla wszystkich swoich graczy przygotowała na finał Ligi Europy bonus w wysokości 50 PLN. Co zrobić, by odebrać ten prezent? Przede wszystkim należy być zapisanym do promocji Droga do Moskwy. Kolejnym krokiem jest postawienie 50 PLN w kuponie składającym się z minimum 3 zdarzeń, z których jedno będzie dotyczyło dzisiejszego finału.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Warunkiem otrzymania premii jest postawienie wydarzeń, które będą rozliczone maksymalnie do końca najbliższego czwartku, czyli 17 maja.

Dodatkowe pieniądze trafią na konta graczy bukmachera forBET w piątek, to jest 18 maja, do godziny 23.59. Każdy uczestnik może zgarnąć maksymalnie jedną premię – wynosi ona nie mniej, nie więcej jak 50 PLN!

Jeżeli chcecie poznać szczegóły, przeczytać regulamin tej oferty, zajrzyjcie na stronę www.iforBET.pl!

Zwrot za karne w LV BET!

Przypominamy, że na finał pomiędzy Olympique Marsylia a Atletico Madryt ofertę specjalną przygotował również bukmacher LV BET. Zwrot za karne w finale Ligi Europy to ciekawa promocja, która zabezpiecza nas od niemiłych niespodzianek. Jeżeli karne wiele razy już psuły wam kupon, na pewno ta oferta powinna być przez was dobrze przejrzana!

Zwrot za karne w LV BET
Zwrot za karne w LV BET

Oferty legalnych bukmacherów są całkowicie bezpieczne i zgodne z prawem. Korzystanie z tego typu premii w żaden sposób nie naraża nas na przykre konsekwencje!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close