Finał ME piłkarzy ręcznych. Kto wygra i gdzie najwyższe kursy?

Już dzisiaj poznamy mistrza Europy w piłce ręcznej. Po blisko dwóch tygodniach zmagań w Chorwacji turniej dobiega końca, a w walce o trofeum liczą się już tylko dwie ekipy. Kto lepiej poradzi sobie z presją i sięgnie po upragniony puchar? Bukmacherzy w roli faworytów stawiają Hiszpanów, ale trzeba pamiętać, że w czterech swoich finałach jeszcze ani razu nie osiągnęła sukcesu! 

Reprezentacja Hiszpanii do tej pory zagrała w finale ME czterokrotnie. Miało to miejsce w latach 1996, 1998, 2006, 2016. Dokładnie 20 lat temu odbył się taki sam finał, jaki będziemy mieli okazję podziwiać w dniu dzisiejszym, to jest Hiszpania – Szwecja. Szczypiorniści „Trzech Koron” byli w tamtym pojedynku górą, ale trzeba podkreślić, że teraz to gracze z Półwyspu Iberyjskiego wygrali w półfinale z arcytrudnym rywalem, jakim jest Francja, aktualny mistrz świata i prawdziwy hegemon w świecie tego sportu.

ME piłkarzy ręcznych 2018. Kto wygra i gdzie najwyższe kursy?

Droga Szwecji do finału również nie była spacerkiem. W skandynawskim półfinale z Danią zgotowali swoim kibicom prawdziwy horror z happy endem, ponieważ awans do najlepszej pary imprezy zapewnili sobie dopiero po dogrywce.

Według bukmacherów, faworytem dzisiejszego pojedynku na Euro 2018 są reprezentanci Hiszpanii. Najwyższy kurs na rynku na zwycięstwo tych zawodników oferuje bukmacher forBET.

piłka ręczna typy bukmacherskie
Euro 2018 kursy bukmacherskie

Jeżeli zdecydujecie się zagrać wbrew opiniom ekspertów, możecie wygrać jeszcze więcej. Za 100 złotych postawione w LvBET online na Szwedów można wygrać prawie 250! Kurs jest wyjątkowo atrakcyjny, tym bardziej, że Hiszpania w 2016 roku również grała w finale, ale uległą młodej ekipie kadry Niemiec.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button