Już dzisiaj (25 stycznia) wieczorem w Pucharze Króla starcie miejscowych rywali, FC Barcelona spotka się z Espanyolem. Czy Messi i spółka podzielą los „Królewskich” i sensacyjnie odpadną z rozgrywek? Obstaw ten mecz w forBET i wygraj nawet 50 PLN! 

25 PLN bonusu w forBET na derby Barcelony

Aby zdobyć nagrodę w konkursie bukmacherskich organizowanym przez forBET, należy prawidłowo wytypować wynik dzisiejszych derbów oraz minutę, w której padnie pierwszy gol.

Typy należy zamieszczać w serwisie forBET, który znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera. Każdy uczestnik może zamieścić maksymalnie jedną propozycję konkursową.

W przypadku, gdy nikomu nie uda się odgadnąć dokładnej minuty, zwycięzcą zostanie graczy, który będzie najbliższej prawidłowego typu.

fc barcelona espanyol kursy

ForBET przygotował również specjalny bonus dla tych, którzy postawią dzisiaj co najmniej 10 PLN na mecz FC Barcelona – Espanyol. W przypadku zwycięstwa takiej osoby, otrzyma ona nie 25, ale aż 50 PLN premii!

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym graczem, a chciałbyś wziąć udział w tej zabawie, wejdź na www.iForBET.pl i załóż konto, odbierając 100% bonusu od pierwszej wpłaty aż do 600 PLN!


bonusy bez depozytu