Mecz Leyton – Tottenham na żywo w internecie – 22 września [wtorek]

Przed nami mecze 1/16 rundy finału EFL Cup. Pierwsze wtorkowe spotkanie w tych rozgrywkach będzie to rywalizacja pomiędzy Leyton Orient z Tottenhamem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19:00.

Darmowy stream meczu Leyton – Tottenham online

Śmiało można powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Rzecz jasna im zespół Kogutów. Ekipa Tottenhamu przewyższa swoich rywali i to pod każdym względem. Najlepszym tego dowodem jest to, że gospodarze grają na poziomie League Two, zaś Tottki to jedna z czołowych drużyn Premier League.

Podopieczni Mourinho powinni tutaj od pierwszej minuty narzucić swój styl gry. Wszystkie atuty mają ku temu. I nie da się ukryć, że nie powinni mieć żadnych problemów z kontrolowaniem przebiegu meczu. Mało tego. Z pewnością Koguty tutaj od pierwszej minuty będą chcieli narzucić swój styl gry i jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy wyjść na prowadzenie.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej na start od STS

Nie da się też ukryć tego, że dla drużyny Leyton jest to spore wydarzenie, że przychodzi im grać z tak solidnym i mocnym zespołem, jak Tottenham. Z pewnością ambicji gospodarzom nie zabraknie, ponieważ będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony na tle wymagającego rywala.

Jednak nie jest trudno wyobrazić sobie przebieg tej rywalizacji, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością będą przeważać piłkarze Tottenhamu, którzy narzucą swój styl gry w tym starciu.

Jak obejrzeć mecz Leyton – Tottenham online bez żadnych opłat i reklam?

2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Leyton – Tottenham i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Leyton – TottenhamEFL Cup19:00Oglądaj online

5 / 5. Ocen: 1

Meczyki

Mecze online z najważniejszych lig Europejskich. Meczyki na żywo z La Liga, Bundesligi czy Ekstraklasy. Darmowe streamy od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online jak STS, Fortuna czy Betclic.