Mecz Towarzyski: Hiszpania – Portugalia (Typ i Analiza)

W piątek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników z Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

55555
Mecz Towarzyski: Hiszpania – Portugalia

Mecz Towarzyski: Hiszpania – Portugalia

Reprezentacje Hiszpanii i Portugalii to mocne reprezentacje, która są jednymi z faworytów do końcowego triumfu. Reprezentacja prowadzona przed Luisa Enrique zajmuje szóste miejsce w rankingu FIFA.

Niespodziewanie eliminacje do mistrzostw świata rozpoczęli od sporej wpadki. W meczu u siebie zaledwie zremisowali z Grecją 1:1. Jednak w następnych meczach odnieśli dwa zwycięstwa. Wygrali z Gruzją 2:1 i Kosowem 3:1.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Reprezentacja Portugalii to obrońca trofeum zbliżających się mistrzostw Europy. W rankingu FIA lokują się na piątej pozycji. W eliminacjach do mistrzostw świata także zdobyli siedem punktów.

W pierwszym meczu pokonali nie bez problemu reprezentację Azerbejdżanu 1:0. Następnie zremisowali z Serbią 2:2, czym udowodnili, że ich dyspozycja nie jest najwyższa. W ostatnim meczu pokonali Luksemburg 3:1.

W tym meczu zmierzą się dwa wyrównane zespoły. Ze względu na atut własnego boiska lekkim faworytem jest Hiszpania, ale spodziewam się mimo to zaciętego meczu, w którym nie padnie wiele bramek.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Portugalia-31,41LVBet

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button