Rusza kalendarz promocji w forBET!

Od poniedziałku, 12 stycznia, każdy gracz zarejestrowany w forBET będzie mógł skorzystać z codziennych promocji oferowanych w specjalnym kalendarzu ofert specjalnych! 

Wszystkie oferty specjalne będą udostępniane każdego tygodnia, od poniedziałku do piątku. Kalendarz został tak skonstruowany, aby można było w nim znaleźć coś interesującego dla miłośników rożnych sportów oraz zakładów.

W poniedziałki przygotowano coś dla tych, których interesują ForBet Wirtualne Sporty. Tydzień rozpocznie się od bonusu 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka, jaki będzie można wykorzystać na dowolny zakład w dziale Virtual Sports.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

forbet promocje 2018

ForBET we wtorki rozda graczom trzy premie pieniężne. Będzie można zgarnąć zupełnie za darmo 15, 30, a wieczorem nawet 50 PLN!

W trzecim dniu każdego tygodnia nie będzie podatku. Tak, to zupełnie legalne, bo forBET płacenie 12% od wygranych bierze na siebie. Tobie pozostaje stawiać kupony, wygrywać i nie martwić się mniejszym zyskiem!

Aby dobrze przygotować się do weekendu, już w czwartek w ramach ofert specjalnych będzie można otrzymać 50% bonusu od pierwszego depozytu dnia. Maksymalne doładowanie w tym przypadku może wynieść aż 100 PLN!

A co na piątek? Zwrot! W każdy ostatni dzień tygodnia pracującego gracze forBET będą mogli skorzystać ze zwrotu od przegranych w kuponach AKO. Bukmacher przygotował cashback 20, 30 oraz 40 PLN!

Oferty specjalne w kalendarzu dostępne są do odwołania. O wszelkich zmianach oraz innych promocjach bukmacherskich będziemy was informować na bieżąco!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image