Mistrzostwa Europy: Polska – Hiszpania (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach Mistrzostw Europy piłkarze ręczni z Polski zagrają z reprezentacją Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eurosport 2. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Europy: Polska – Hiszpania. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy: Polska – Hiszpania. Typy bukmacherskie

W ostatnim meczu na tych mistrzostwach czeka nas bardzo trudne zadanie. Zagramy z Hiszpanami. Jest to reprezentacja z najwyższej półki, która broni złotego medalu.

W dodatku będą w tym meczu bardzo zmotywowani, ponieważ w niedzielę przegrali z Norwegią i nie mogą sobie pozwolić na drugi z rzędu taki mecz. Chcą zająć 1. miejsce w grupie.

W związku z tym Hiszpanie muszą wygrać wysoko ten pojedynek, ponieważ mają słabszy bilans bramkowy od Norwegów i Szwedów. W meczu z Polską są zatem zdecydowanymi faworytami.

Warto też przypomnieć, że w ostatnich czterech pojedynkach z tym rywale Polska nie wygrała żadnego. Zresztą nasza reprezentacja ma spory żal o ostatni mecz. Zremisowaliśmy w nim z Rosją.

Francuskie sędzie podejmowały kontrowersyjne werdykty. Reprezentacja Polski złożyła protest, ale federacja szybko odrzuciła wniosek Polaków i utrzymała wynik 29:29.

Nasi zawodnicy są zatem rozgoryczeni i rozkojarzeni. Z kolei Hiszpania ma do wykonania misję. Będzie nią wysoka wygrana.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Hiszpania2(-3,5)1,31Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button