Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Urugwaj (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Brazylii podejmą zawodników z Urugwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Urugwaj. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Brazylia – Urugwaj. Typy bukmacherskie

Urusi zajmują czwarte miejsce w tabeli. Jest to ostatnia lokata, która daje bezpośredni awans na mistrzostwa świata. Na pewno będą chcieli utrzymać tę lokatę, ale nie będzie o to łatwo.

W ostatnim meczu zdecydowanie ulegli Argentynie. Byli zespołem zdecydowanie gorszym i rywale bez większych problemów pokonali ich 3:0. Musieli w tym meczu odkuć się po remisie z Paragwajem.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

W takiej samej sytuacji są reprezentanci Brazylii. Kilka dni temu po bardzo słabym meczu niespodziewanie zremisowali na wyjeździe bezbramkowo z Kolumbią. Trudno spodziewać się, aby mieli stracić punkty dwóch kolejnych meczach.

Tym bardziej że w ostatnim pojedynku stracili punkty po raz pierwszy podczas tych kwalifikacji. Mają zatem na swoim konie dziewięć zwycięstw jeden remis, co jest rezultatem świetnym.

W meczu przed własną publicznością powinni poradzić siebie lepiej. Z reprezentacją Urugwaju wygrali sześć z ostatnich siedmiu pojedynków. W najbliższym meczu powinno być podobnie.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – Urugwaj11,53Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button