Eliminacje MŚ: Szkocja – Austria (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Szkocji podejmą zawodników z Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Szkocja – Austria

Eliminacje MŚ: Szkocja – Austria

Austria jest niezłą reprezentacją, która zajmuje dwudzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA. W Lidze Narodów w dywizji B zajęli pierwsze miejsce, wyprzedzając Norwegię, Rumunię i Irlandię Północną.

Bez wątpienia mają dobrą kadrę, ale miewają problemy ze skutecznością, dlatego w meczu ze Szkotami nie powinno dojść do wysokiej wygranej gospodarzy, chociaż to oni są faworytami tego meczu.

Szkocja to słabsza reprezentacja, która w rankingu FIFA lokuje się na czterdziestym ósmym miejscu. Oni także grali w Lidze Narodów B. Zajęli w niej drugą lokatę, za reprezentacją Czech.

Z kolei sami wyprzedzili Izrael oraz Słowację. Są znani z solidnej obrony, która wyniki z fizycznej gry całego zespołu, przez co trudno im strzelić gola. W każdym meczu mogą włączyć o punkty.

Oba zespoły liczą na awans, jednak są dosyć nieprzewidywalne. Obie reprezentacje lepiej grają jednak w obronie i podziewam się w czwartek wyrównanego meczu z małą liczbą goli.

MeczTypKursBukmacher
Szkocja – Austria-3,51,24Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button