Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Dania – Austria (Typ i Analiza)

We wtorek ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Danii podejmą zawodników z Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Dania – Austria. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Dania – Austria. Typy bukmacherskie

Austriacy na pewno mieli zamiar awansować na zbliżające się mistrzostwa świata. Jednak mogą o tym raczej zapomnieć. Kilka słabszych występów sprawiło, że zajmują dopiero czwarte miejsce w grupie.

Do miejsca barażowego tracą już cztery punkty. W ostatnim meczu przerwali serię dwóch kolejnych porażek. Wygrali na wyjeździe z Wyspami Owczymi 2:0, jednak nie zaprezentowali się na miarę oczekiwań.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Rywal był bardzo słaby. Ten mecz nie mógł się inaczej zakończyć. Jednak zwycięstwo tylko 2:0 pokazuje, że Austria jest daleko od optymalnej dyspozycji. W dodatku niewiele wskazuje na to, żeby mieli grać lepiej.

Duńczycy są w rewelacyjnej dyspozycji. Po siedmiu seriach gier mają na swoim koncie komplet puntów i w tej rupie wydają się nie do zatrzymania. Kilka dni temu pokonali na wyjeździe Mołdawię 4:0.

Polscy Bukmacherzy

Dobra dyspozycja trwa jeszcze od eliminacji EURO 2020. Są bardzo poukładanym zespołem, który gra świetnie. Austriacy są z kolei bez formy i nie ma raczej szans, by mieli ich pokonać i to na ich terenie.

MeczTypKursBukmacher
Dania – Austria11,50STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button