Czy recenzje na forum pomagają obstawiać piłkę nożną?

Istnieje wiele oszustw związanych z zakładami 10najlepszekasyna.pl sportowymi. Proponujemy szczegółowo zdemontować te najczęstsze, aby wiedzieć, jak nie wpaść w sieci oszustów. Graj odpowiedzialnie Na początek zauważamy, że zakłady sportowe nie powinny być traktowane jako szansa na natychmiastowe wzbogacenie się. To ekscytacja – tak, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy – tak, stałe zarobki – mało. Należy to traktować jako grę intelektualną, a nie wyścig o pieniądze. Radzimy, aby obstawiając zakłady polegać na swoim umyśle i nie korzystać z usług różnych „asystentów”. Warto również przyjrzeć się bliżej wyborowi biura bukmacherskiego. Dlatego graj odpowiedzialnie.

Wątpliwe bukmacherzy

Na początek powinieneś wybrać wiarygodnego bukmachera. W końcu w Internecie jest wielu podejrzanych „bukarzy” i oszukańczych witryn. Prawie wszystkie z nich działają nielegalnie, a to może prowadzić do tego, że Twoja wygrana może nie zostać odebrana.

Jaki jest problem

Nielegalni bukmacherzy nie mogą wypłacić wygranych. Biorąc pod uwagę, że wszystkie transakcje odbywają się online, bank może zablokować Twoją kartę w transakcjach u takich bukmacherów, uznając je za operację podejrzaną.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Główne oznaki nieuczciwych bukmacherów

Brak licencji. Każdy bukmacher musi posiadać międzynarodową licencję na prowadzene działalnoci. Zapewni to otrzymanie wygranych. Jeśli takiej licencji nie ma, nie będzie powodów do narzekań. Brak adresu bukmachera. Oficjalna rejestracja zakłada, że ​​biuro bukmachera musi mieć również swoje biuro. Prawdziwy adres. Jeśli go tam nie ma, to również powinno wzbudzić podejrzenia. Problemy z witryną. Oszuści nie są zbyt zajęci swoją stroną internetową, aby była przyjazna dla klienta. Tutaj mówimy o tanim designie i słabej funkcjonalności, pustych sekcjach strony. Weryfikacja profilu. Aby zarejestrować się na stronie bukmachera, musisz przejść weryfikację, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Jeśli tak nie jest, może to świadczyć przynajmniej o słabych wynikach ochrony bukmachera. Sposób odbioru wygranej. Wątpliwi bukmacherzy starają się unikać pracy z kartami bankowymi, pracując przez systemy płatności. Dzieje się tak, ponieważ bank może zablokować transakcję, jeśli uzna ją za podejrzaną. Ale jeśli reputacja bukmachera jest czysta, to będzie współpracować z bankami. Brak takiej możliwości jest jednym z ważnych punktów legalności biura bukmacherskiego. Brak opinii klientów. Zawsze powineneś mieć możliwość kontaktu z bukmacherami. Powodów takiego połączenia może być wiele.

Ale jeśli nie możesz uzyskać odpowiezi na swoie pytanja, powinno cię to ostrzec. „Hojne” bonusy. Oszuści próbują „przeciągnąć” na swoją stronę z „hojnymi” bonusami. Ale jeśli przyjrzysz się im bliżej, nie jest tak łatwo je zdobyć. Albo dość trudno będzie wypłacić pieniądze z takiego bonusu. Recenzje na forach. Przed wyborem bukmachera warto przeczytać opinie na jego temat na forach – sportowych lub wśród fanów zakładów. Lepiej przeczytać kilka forów i odpowiedzialnie podejść do tego wyboru. Dlatego polecamy obstawianie u renomowanych bukmacherów. Takie firmy monitorują swoją reputację, więc nie pozwalają na oszustwa. Są szeroko reprezentowani na rynku międzynarodowym, współpracują ze sportowcami i klubami. Na przykład Marathonbet.

Kim są korsarze?

Innym sposobem oszustwa jest dostanie się do tzw. korsarza. To są ludzie, którzy „pomagają” w zakładach sportowych. Działają na różne sposoby – „sprzedają wyniki ustalania meczów” lub dzielą się „przewidywaniami” dla takich meczów, „obracają” twój wynik lub uczą, jak robić „poprawne zakłady”. Jest wiele schematów. Wszyscy ci ludzie obiecują zdawalność na poziomie 80% lub więcej. Niektórzy nie wahają się wskazać wszystkich 95%. Wabią nowych klientów zdjęciami z ich udanego życia z wygrywanych zakładów. Dlatego w ich sieciach społecznościowych będzie dużo zdjęć pieniędzy, luksusowych samochodów i luksusowych wakacji. A także „zrzuty ekranu” wygrywających zakładów.

Wszystko po to, abyś uwierzył w ich sukces. Takie strony mają dużą liczbę “subskrybentów”, a w komentarzach – dzięki za ich przewidywania, dzięki którym ludzie wygrali niemałe sumy pieniędzy. Ale znaczna część subskrybentów to boty. A jeśli komentarze są prawdziwe, to nie tak wiele. Negatywne komentarze zostaną usunięte. Wszystko po to, by strona takiego korsarza nadal wydawała się udana. Aby cię zwabić, korsarze mogą nawet “przeanalizować” poprzednie mecze przeciwników. Choć z reguły ich analiza to nic innego jak zbiór informacji, które można zebrać w 5 minut. Wszystko to możesz zrobić sam. Lub obejrzyj analizy ekspertów i samodzielnie dokonaj własnej prognozy na mecz. Jest wolny.

Wyniki

W kółko – w tym przypadku tylko Ty tracisz pieniądze. Korsarz nic nie ryzykuje. W końcu gra na twoje pieniądze. A jeśli przegrasz, nic ci nie zrekompensuje. Pomimo wszystkich obietnic. Dlatego zadaj sobie pytanie: dlacego dano osoba miallaby „rozkręcać” czyjeś konto, skoro może to zrobić ze swoim. Nie warto wierzyć w historię, że bukmacherzy zablokowali ich, ponieważ „grali tak dobrze”.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button