Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Kazachstan (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Francji podejmą zawodników Kazachstanu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

55555
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Kazachstan. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Kazachstan. Typy bukmacherskie

Trójkolorowi punktują podczas tych kwalifikacji dobrze i bez większych problemów awansują z pierwszego miejsca. Jednak ich gra już tak kolorowo nie wygląda, a ich kibice mogą być zaniepokojeni.

W sześciu rozegranych meczach tylko dwukrotnie wygrali wyżej niż dwiema bramkami. Podczas niedawnych mistrzostw świata taka sztuka nie udała im się ani razu, co obrazuje, jakie problemy ma ta reprezentacja.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Mało tego. Ostatni raz trzema golami, wygrali we wrześniu 2019 roku w meczu z Andorą (mowa o oficjalnych meczach). Wspominam o tym dlatego, że Kazachstan wcale nie stoi przed solidnym oklepem.

Oczywiście grają oni słabo i zajmują ostatnie miejsce w grupie. Jednak w siedmiu meczach zanotowali trzy remisy, wic dosyć często punktują. W dodatku nie tracą wielu goli.

Kazachstan w siedmiu spotkaniach stracił dwanaście goli, więc nawet nie średnio dwa na mecz. Francja w meczu wyjazdowym pokonała Kazachstan 2:0 i będzie to niewygodny rywal, biorąc pod uwagę dyspozycję Francji.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Kazachstan2(+3,5)1,80STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button