Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia – Serbia (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Portugalii podejmą zawodników z Serbii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia – Serbia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Portugalia – Serbia. Typy bukmacherskie

Mecz pomiędzy tymi reprezentacjami będzie walką o pierwszy miejsce w grupie A. Aktualnie obie reprezentacje mają po siedemnaście punktów i niedzielny mecz będzie decydujący.

Portugalczycy kilka dni temu kompletnie zawiedli, nie potrafiąc wygrać na wyjeździe z Irlandią. Ich ataki nie były przekonujące, a sam pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Teraz u siebie podejmą Serbów, podczas tego zgrupowania przygotowywali się tylko do nadchodzącego meczu. Kilka dni temu rozegrali mecz sparingowy, w którym wypadli całkiem dobrze.

W meczu towarzyskim pokonali Katar 4:0. Rywal oczywiście nie był bardzo wymagający, ale spokojna wygrana przed ważnym meczem potwierdziła ich dobrą dyspozycję, szczególnie w linii ataku.

Obie reprezentacje mają po szesnaście zdobytych goli. W kadrze Portugalii zabraknie Pepe i wobec przeciętnej dyspozycji gospodarzy, Serbia powinna zaatakować i walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Walka o bezpośredni awans powinna być emocjonująca i spodziewam się w tym meczu kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Serbia+2,51,85STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button